logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
16 Ocak 2019 Çarşamba 14:16:12
futbol
14:00FC Spartak Moskova - Lokomotiv FKCanlı
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Rizal CrusadersCanlı
tenis
13:45Victor Miller - Ivan SasikCanlı
futbol
13:30PFC Beroe Stara Zagora - Botev GalabovoCanlı
basketbol
13:30Anyang KGC - Ulsan Mobis PhoebusCanlı
basketbol
13:30Sonic Boom KT - Seoul Samsung ThundersCanlı
futbol
12:30FC Hradec Králové - FC Graffin VlašimCanlı
futbol
12:12Kakarvitta Training Association - Ruslan Three Star ClubCanlı
tenis
14:20Maria Sharapova - Rebecca Peterson
futbol
14:30Esteghlal F.C. - Zob Ahan Isfahan F.C.
basketbol
14:30Mono Vampire - Westports Malaysia Dragons
basketbol
14:30Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
tenis
14:30Sergio Martos Gornes - Adil Kalyanpur
tenis
14:30Diep/Nikles - Hersey/Schubert
tenis
14:30Francisco Cerundolo - Rigele Te
tenis
14:30Moritz Thiem - Riccardo Bellotti
tenis
14:30Tom Fawcett - Gokberk Ergeneman
tenis
14:30Chiara Grimm - Naho Sato
tenis
14:30Nana Kawagishi - Clarissa Gai
tenis
14:30Pavel Nejedly - Luis Gomar Monio
tenis
14:30Alexander Shevchenko - Alexander Ovcharov
basketbol
14:35Bayi Rockets - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Foshan Long Lions - North Control Beijing BG
diğer
15:00Paykan Tehran - Khatam Ardakan
futbol
15:00Teplice - MAS Taborsko
futbol
15:00St. Josephs Youth - Fortune Sacco
futbol
15:00Boluspor - Galatasaray S.K.
futbol
15:00FK Varnsdorf - MFK Chrudim
futbol
15:00Kisumu All Stars - Kibera Black Stars
futbol
15:00Nairobi Stima - Thika United F.C.
futbol
15:00Bidco United - Wazito
futbol
15:00FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
15:00SFC Opava - 1. SK Prostějov
futbol
15:00ŠKF Sereď - Dunakanyar-Vác FC
futbol
15:00Győri ETO - Ceglédi VSE
futbol
15:00FSV Union Fürstenwalde - Berliner AK 07
futbol
15:00FK Shkëndija - FK Renova
futbol
15:00Army United F.C. - Malezya U23
futbol
15:00Coast Stima - Migori
futbol
15:00Eldoret Youth - Shabana
basketbol
15:00CLS Knights Surabaya - Formosa Dreamers
basketbol
15:00Altajbasket Barnaul - Elbrus Cherkessk
tenis
15:00Peter Torebko - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Arends/Weissborn - Melzer/Polasek
tenis
15:00Alexander Ritschard - Sarp Agabigun
tenis
15:00Micol Sanna - Qianxin Kong
tenis
15:15Alberto Colas Sanchez - Benjamin Winter Lopez
diğer
15:30Oghab Tehran - Shahrdari Varamin
diğer
15:30Shahrdari Tabriz VC - Shahrdari Arak
diğer
15:30Payam Mashhad - Shahrdari Urmia
diğer
15:30Gonbad Havosh - SaiPa Tehran VC
diğer
15:30Sirjan - Kalleh Mazandaran VC
futbol
15:30Kitchee SC II - Yuen Long II
futbol
15:30Al-Washm - Ittihad FC
futbol
15:30Wisła Kraków - Wisła Sandomierz
futbol
15:30AC Horsens - FC Fredericia
futbol
15:30Southern District RSA II - Lee Man II
futbol
15:30Eastern Sports Club II - Woofoo Tai Po II
futbol
15:30Ürdün U23 - Filistin U23
tenis
15:30Klok/Orlov - Deschamps/Ernaelsteen
tenis
15:30Malesevic/Popovic - Doldan/Doldan
tenis
15:30Bua/Beslagic - Bronzetti/Moratelli
tenis
15:30Beaupain/Tessa - Mansouri/Serafim
futbol
15:35Al-Raed - Al Ain FC
futbol
16:00Bul FC - Mbarara City
futbol
16:00Nkambi Coffee - SC Villa
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Nakumatt
futbol
16:00Avenir Sportif de Gabes - CS Sfaxien
futbol
16:00African Lyon - Kagera Sugar
futbol
16:00İtalya U19 - İspanya U19
futbol
16:00MFK Skalica - FC Spartak Trnava
futbol
16:00FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Dubnica
futbol
16:00Free Stars - Bukedea
futbol
16:00Saunders - Super Sun
futbol
16:00Ndanda FC - JCT Tanzania
futbol
16:00Mbao - Singida United
futbol
16:00Ruvu Shooting - Azam FC
futbol
16:00Kelantan FA - Terenganu II
futbol
16:00Budafoki MTE-Ujbuda - Rudar Velenje
futbol
16:00Rayong - Prachuap F.C.
basketbol
16:00Bataan Risers - Navotas Clutch
basketbol
16:00Dinamo Magnitogorsk - Runa
basketbol
16:00Gomel Bölgesi - RCOP-SDUSHOR Tsmoki Minsk
tenis
16:00Toledo Bague/Esteve Lobato - Martirosian/Fitzpatrick
tenis
16:00Vives Marcos/Lopez Montagud - Izquierdo/Mora
tenis
16:00Ergi Kirkin - Matyas Fuele
tenis
16:00Honoka Kobayashi - Giulia Carbonaro
tenis
16:00Razvan Marius Codescu - Mert Alkaya
futbol
16:15Talanta - Green Commandos
futbol
16:30Kırgızistan - Filipinler
futbol
16:30Güney Kore - Çin
futbol
16:301.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
futbol
16:30Viterbese Castrense - Reggina Calcio
futbol
16:30Yeni Malatyaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
16:30Aglianese - ASD Sporting Trestina
futbol
16:30ACV Scandicci ASD - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30F.C. Aprilia - Trastevere Calcio ASD
futbol
16:30Vastese - Sangiustese
futbol
16:30A.S.D. Flaminia Civita Castellana - U.S. Latina Calcio
futbol
16:30Team Altamura - Nardo FK
futbol
16:30HNK Gorica - NK Krško
futbol
16:30Étoile du Sahel - US Monastir
futbol
16:30NK Grobnican - NK Osijek
futbol
16:30Real Forte Querceta - A.C. Prato
futbol
16:30Real Giulianova SSD - Sammaurese
futbol
16:30SFF Atletico - SSD Albalonga Calcio
futbol
16:30Castiadas - Budoni Calcio
futbol
16:30Ghivizzano - ASD Seravezza Calcio
futbol
16:30ASD Savignanese - Jesina Calcio
futbol
16:30S.S.D. Massese - ASD Cannara
futbol
16:30SSD Viareggio 2014 - Montevarchi
futbol
16:30AC Bastia Calcio 1924 - ASD San Gimignano Sport
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK Tambov
tenis
16:30Mesochoritou/Türkmen - Gumussoy/Sakellaridi
tenis
16:30Yasar/Mihail - Kawagishi/Kobayashi
tenis
16:30Zeynep Naz Öztürk - Stephanie Judith Visscher
tenis
16:30Kaichi Uchida - Arthur De Greef
diğer
17:00Dynamo-MGTU Maykop - Tekhnolog-Belogorie
diğer
17:00Steaua Bucuresti - Sport Club Municipal Craiova
futbol
17:00Anorthosis Famagusta FC - Enosis Neon Paralimni FC
futbol
17:00A.S. Avellino 1912 - Anzio Calcio 1924
futbol
17:00Austriya Wien - SC Wiener Neustadt
futbol
17:00FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
futbol
17:00Al-Wehdat SC - Shabab Al Khaleel
futbol
17:00A.C. Cesena - Matelica
futbol
17:00A.S.D. Pineto Calcio - Forlì F.C.
basketbol
17:00Khimki-Podmoscowie - Spartak Primorye
basketbol
17:00Titebi - Delta Marneuli
tenis
17:00Riccardo Bonadio - Yannick Maden
tenis
17:30Ulrikke Eikeri - Ashley Kratzer
tenis
17:30Irina Fetecau - Dia Evtimova
tenis
17:30Anna Bondar - Polina Leykina
tenis
17:30Salome Devidze - Daniela Seguel
diğer
17:30Halkbank Ankara - Zenit Kazan
diğer
17:301.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
futbol
17:30Portimonense S.C. - MSV Duisburg
futbol
17:30S.C. Olhanense - Servette FC
basketbol
17:30Al-Gharafa - Al-Arabi
tenis
17:30Nejedly/Roncalli - Brosset/Perchicot
tenis
17:30Erman/Oz - Sato/Sonoda
tenis
17:30Sanna/Tagliente - Demidova/Demidova
futbol
17:45Al Jahra SC Kuwait - Al Salibikhaet SC
futbol
17:45Kazma Sporting Club - Al Fahaheel
futbol
17:45Burgan Sports Club - Al-Salmiya SC
futbol
17:55Hajer Club - Al-Hilal FC
futbol
18:00S.L. Benfica II - Académico de Viseu FC
futbol
18:00Aris Limassol F.C. - AEP Paphos F.C.
futbol
18:00ASIL Lysi - Ermis Aradippou
futbol
18:00AC Omonia - Apollon Limassol
futbol
18:00Niger Tornadoes - Rivers United
futbol
18:00NK Maribor - Szombathelyi Haladás
futbol
18:00Al-Ahli Club Manama - Bahrain SK
futbol
18:00Al-Najma - East Riffa Club
futbol
18:00Mountain of Fire and Miracles - Kwara United F.C.
futbol
18:00FC Lausanne-Sport - Guizhou Renhe F.C.
futbol
18:00Ratnam - Blue Star
futbol
18:00Hapoel Ra'anana U19 - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C. U19
basketbol
18:00BK BA Turība - Gulbenes Buki BJSS
basketbol
18:00Kupol-Rodniki - Zenit-Farm
basketbol
18:00AEK Larnaca B.C. - APOEL B.C.
basketbol
18:00Dynamo MGTU - Arsenal Tula
basketbol
18:00Lokomotiv-Kuban TSOP - BC Ryazan
tenis
18:00Karlovskiy/Khabibulin - Oliveira/Pel
tenis
18:00Visscher/Ovcharenko - Gai/Carbonaro
tenis
18:00Niels Lootsma - Hugo Voljacques
tenis
18:00Corentin Denolly - Constantin Bittoun Kouzmine
futbol
18:30İstanbul BFK - Hatayspor
basketbol
18:30Levallois Metropolitans U21 - Lyon Villeurbanne U21
basketbol
18:30MBA Moskova - Kondrashina-Belova
basketbol
18:30Casavatore U20 - Cestistica Ischia U20
tenis
18:30Giacalone/Kekez - Ritschard/Fawcett
tenis
18:30Nick Chappell - Gonzalo Escobar
tenis
18:30Sekou Bangoura - Strong Kirchheimer
tenis
18:30Junior Ore - Matej Vocel
diğer
19:00VK Ostrava - SK Volejbal Ústí nad Labem
diğer
19:00Zalău - S.L. Benfica
futbol
19:00İran - Irak
futbol
19:00Vietnam - Yemen
futbol
19:00Panaderia Pulido - SD Tenisca
futbol
19:00NK Triglav Kranj - Roltek Dob
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Sigma Olomouc
futbol
19:00TJ Sokol Živanice - Dukla Prague
futbol
19:00NK Brinje Grosuplje - NK Domžale
futbol
19:00Górnik Zabrze - Anagennisi Dherynia
basketbol
19:00BC Nizhny Novgorod - Banvit B.K.
basketbol
19:00BC UNICS - KK Cedevita
basketbol
19:00Long Island Nets - Grand Rapids Drive
basketbol
19:00Burevestnik - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
basketbol
19:00Balkan Botevgrad - BC Levski Sofia
basketbol
19:00BC Yambol - Academic Plovdiv
tenis
19:00Skatov/Tashbulatov - Bilgin/Ergeneman
tenis
19:00Kong/Öztürk - Kulambayeva/Ma
tenis
19:00Monio/Ferrari - Ayap/Ehara
tenis
19:00Thiemo de Bakker - Benjamin Hassan
tenis
19:00Eleni Kordolaimi - Urszula Radwańska
tenis
19:00Ingrid Neel - Jule Niemeier
tenis
19:00Louisa Chirico - Caty McNally
tenis
19:00Ylena In-Albon - Katie Volynets
tenis
19:00Marie Benoit - Anna Danilina
tenis
19:00Verena Meliss - Jacqueline Cako
tenis
19:00Sarah-Rebecca Sekulic - Kelia Le Bihan
tenis
19:00Gomar Monio/Ferrari - Ayap/Ehara
diğer
19:30VaLePa - Kladno
diğer
19:30Lakkapaa - Stade Poitevin Poitiers
futbol
19:30Nea Salamis Famagusta FC - AEK Larnaca
futbol
19:30Jablonec - Jiskra Mseno
basketbol
19:30Al Ahli Sports Club Doha - Al Wakrah
basketbol
19:30Kouvot Kouvola - Helsinki Seagulls
basketbol
19:30Kataja Basket Club - Salon Vilpas Vikings
basketbol
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Lapuan Korikobrat
basketbol
19:30BC Spartak Pleven - Academic Sofia
basketbol
19:30BC Beroe Stara Zagora - BC Rilski Sportist
tenis
19:30Mikael Ymer - Zsombor Piros
tenis
19:30Michal Konecny - Arthur Rinderknech
tenis
19:30Gaston/Tabur - Added/Olivetti
basketbol
19:45Al Manama - Al Riffa
basketbol
19:45Riga Ridzene - Madona
diğer
20:00Trefl Gdańsk - Maaseik
diğer
20:00Aero Odolena Voda - VK České Budějovice
diğer
20:00NIS Vojvodina - Novi Pazar Junior
futbol
20:00VfB Oldenburg - Sportfreunde Lotte
futbol
20:00Atletico Mineiro U20 - Volta Redonda U20
futbol
20:00SV Babelsberg 03 - International Leipzig
futbol
20:00Mochudi Centre Chiefs - Botswana Police XI
futbol
20:00Al Ramtha - That Ras Club
futbol
20:00Gudja United F.C. - Mqabba F.C.
futbol
20:00Leithaprodersdorf - ASK/BSC Bruck Leitha
basketbol
20:00BC Lietuvos Rytas - Alba Berlin
basketbol
20:00Panevezys Lietkabelis - Brose Bamberg
basketbol
20:00BC Kalev Cramo - BK Valmiera
basketbol
20:00Tartu Ulikool Rock - BK VEF Rīga
basketbol
20:00BK Levicki Patrioti - Inter B Bratislava
basketbol
20:00GLKS Nadarzyn - Radom II
basketbol
20:00SMS PZKosz Wladyslawowo - Ognivo Szczecin
basketbol
20:00US Monastir - Stade Nabeulien
diğer
20:30Spartak VKP Myjava - Bystrina SPU Nitra
futbol
20:30Juventus F.C. - A.C. Milan
futbol
20:30Cape Town City - Free State Stars
futbol
20:30AmaZulu F.C. - Kaizer Chiefs F.C.
futbol
20:30Mamelodi Sundowns F.C. - Maritzburg United F.C.
futbol
20:30Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Hapoel Nazareth Illit FC
futbol
20:30Trabzonspor - Balıkesirspor
futbol
20:30FSV Optik Rathenow - FC Brandenburger Sud 05
futbol
20:30LAC-Inter - Favoritner AC
futbol
20:30Heerenveen U19 - Groningen,19 yaş altı
basketbol
20:30BK Opava - Hapoel Holon
basketbol
20:30AEK Athens B.C. - JDA Dijon Bourgogne
basketbol
20:30WTK Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg
basketbol
20:30Wisconsin Herd - Erie BayHawks
basketbol
20:30Aarhus - Team FOG Næstved
basketbol
20:30Riga DSN - RTU Riga
tenis
20:30Roman Safiullin - Tobias Kamke
tenis
20:30Chiara Scholl - Grace Min
tenis
20:30Irene Burillo Escorihuela - Ann Li
tenis
20:30Haruna Arakawa - Luisa Stefani
tenis
20:30Anastasia Nefedova - Lara Salden
tenis
20:30Rasheeda Mcadoo - Natalia Siedliska
futbol
20:35FC Maardu - JK Nõmme Kalju
diğer
21:00Mladost Brcko - TV Amriswil Volleyball
diğer
21:00Presov - BC Prievidza
futbol
21:00AS Monaco FC - OGC Nice
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - FC Nantes
futbol
21:00Toulouse FC - Lyon
futbol
21:00En Avant de Guingamp - Stade Rennais F.C.
futbol
21:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00Furstenfeld - TSV Hartberg
futbol
21:00SC Fortuna Köln - Bonner SC
futbol
21:00FC Schalke 04 II - Schwarz-Weiß Essen
basketbol
21:00BK Jēkabpils - Jūrmalas Sports
basketbol
21:00IK Eos - Helsingborg
basketbol
21:00KK Zadar - Bosco Zagreb
basketbol
21:00Gimle BBK Bergen - Fyllingen Bbk
basketbol
21:00KK Sutjeska Niksic - KK Vrsac
basketbol
21:00MZT Skopje - HKK Zrinjski HT Mostar
basketbol
21:00Rogaška Crystal - Dynamic
basketbol
21:00Biofarm Suchy Las II - Decka Pelplin
basketbol
21:04Uppsala Basket - Sodertalje Kings
futbol
21:15Grenoble Foot 38 - RC Strasbourg
basketbol
21:15Tartu Kalev/Estiko - Kohila/Elion/Webware
diğer
21:30Meteor F - Modrany
futbol
21:30Atletico Madrid - Girona FC
futbol
21:30Horst Emscher 08 - TuS Ennepetal
futbol
21:30Kriens - Sportclub Cham 1910
basketbol
21:30Fraport Skyliners Frankfurt - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
21:30Stella Azzurra Viterbo - Fortitudo Pallacanestro Roma
basketbol
21:30BC Baunach - Schalke 04
basketbol
21:30KB Bashkimi Prizren - Teuta Durres
basketbol
21:30Flavio Pozzuoli U20 - Pro Cangiani U20
tenis
21:30Harrison Adams - Adrian Andreev
tenis
21:30Jose Olivares - Facundo Mena
tenis
21:30Reis Da Silva/Yamacita - Gomez/Ore
futbol
21:45Bnei Sakhnin F.C. - Maccabi Haifa F.C.
diğer
22:00Berlin Recycling Volleys - Skra Bełchatów
diğer
22:00VfB Friedrichshafen - Zenit Saint Petersburg
diğer
22:00Calcit Kamnik - Savo
futbol
22:00Angostura FC - Aragua
futbol
22:00Floresta EC - Guarany de Sobral
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
22:00Leicester City U23 - Exeter City U23
basketbol
22:00Ratiopharm Ulm - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
22:00BBC Bayreuth - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
22:00Asker Aliens BC - Kongsberg Miners
basketbol
22:00Andrezieux Boutheon ALS - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
22:00Borac - KK Lovcen Cetinje
basketbol
22:00Stella U20 - Rimini Crabs U20
tenis
22:00Lee/Hsieh - Leykina/Partaud
tenis
22:00Muller/Chang - In-Albon/Kung
tenis
22:00Alice Robbe - Laura Pigossi
diğer
22:15CAI Teruel - Lindemans Aalst
futbol
22:15Vittoriosa Stars F.C. - San Gwann
futbol
22:15GO Audax U20 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
futbol
22:15Swieqi United - Sirens F.C.
basketbol
22:15Acireale U20 - Catania 2003 U20
diğer
22:30Bcc-Nep Castellana Grotte - VC Milano
diğer
22:30Katowice - KS Aluron Warta Zawiercie
diğer
22:30Pallavolo Modena - Karlovarsko
diğer
22:30Hypo Tirol - Trentino Volley
diğer
22:30Mondovi - Catania
diğer
22:30Pallavolo Brescia - Videx Grottazzolina
diğer
22:30VC Piacenza - Volley Reggio Emilia
diğer
22:30Bergamo - Monini Spoleto
futbol
22:30Sevilla FC - Athletic Bilbao
futbol
22:30USD Latte Dolce - ASD S.E.F. Sassari Torres 1903
futbol
22:30Cúcuta Deportivo - Deportivo Lara
futbol
22:30St Marys - Cork City F.C.
futbol
22:30Atletico Tacoronte - CD Tenerife II
futbol
22:30Manchego - Atlético Ibañés
futbol
22:30Сент Марис АФС - Cork City F.C.
basketbol
22:30Crailsheim Merlins - Basketball Loewen Braunschweig
basketbol
22:30Sidigas Avellino - Universidad Catolica de Murcia CB
basketbol
22:30JSF Nanterre - P.A.O.K. B.C.
basketbol
22:30Olimpija Ljubljana - BC Oostende
basketbol
22:30Virtus Acea Roma - Latina Basket
basketbol
22:30Zorg en Zekerheid Leiden - Aris Leeuwarden
futbol
22:45Southampton - Derby County
futbol
22:45FC Crusaders II - Newry City II
futbol
22:45Warrenpoint Town F.C. II - FC Linfield II
futbol
22:45Merstham F.C. - Bishop's Stortford
futbol
22:45Edenderry Town - Leixlip United
basketbol
22:45Valencia BC - KK Crvena zvezda
diğer
23:00VC Sporting - Maliye Milli Piyango Ankara
futbol
23:00AS Saint-Étienne - Olympique de Marseille
futbol
23:00Dunbeholden - Mount Pleasant Academy
futbol
23:00Ards II - Cliftonville II
futbol
23:00Portmore United F.C. - Montego Bay United F.C.
futbol
23:00Liffey Wanderers - Portmarnock
basketbol
23:00CB Frascati - Alpha Omega
basketbol
23:00Basketorre Portici U20 - Napoli 2016 U20
tenis
23:00Ricardo Rodriguez - Peter Bertran
tenis
23:00Nicolas Alvarez - Jesse Witten
tenis
23:00Nicolas Mejia - JanMagnus Johnson
tenis
23:00Mena/Sorgi - Bradley/Kirchheimer
tenis
23:00Adams/Chappell - Ambrozy/Ignat
tenis
23:00Webley-Smith/Shapatava - Sekulic/Talcott
futbol
23:15Knattspyrnufelag Akureyrar III - Dalvik Reynir
futbol
23:30CD Leganés - Real Madrid C.F.
futbol
23:30San Martin De Formosa - Crucero del Norte
basketbol
23:30Masters Carate U20 - Carugate U20
tenis
23:30Helene Scholsen - Alice Tubello
futbol
23:45C.D. Feirense - Sporting
basketbol
23:59Vitoria - Porto
futbol
00:00ABC Futebol Clube - Club Sportivo Sergipe
futbol
00:00Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
futbol
00:00FC Fjölnir - Valur FutbolClub
basketbol
00:00Interforce Minas - Sao Jose
futbol
00:05Limón F.C. - Santos de Guápiles
futbol
00:30Coritiba Foot Ball Club U20 - CR Vasco da Gama U20
tenis
00:30Gleason/Stefani - Andrianjafitrimo/Stefanini
tenis
00:30Giavara/Moutama - Babic/Van Der Hoek
tenis
00:30Alejandro Moro Canas - Nick Hardt
diğer
01:00SESC - Minas
futbol
01:00Barbalha FC - Uniclinic
basketbol
01:00Corinthians - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
tenis
01:00Brandy Mina - Ellie Douglas
futbol
01:30Deportivo Táchira - Alianza Petrolera
diğer
02:00Caribes de Anzoátegui - Leones del Caracas
diğer
02:00Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara
futbol
02:00Potiguar - CE Força e Luz
futbol
02:00Tubarao - Hercílio Luz
futbol
02:00Guarani de Juazeiro - Horizonte FC
futbol
02:00America Natal - Palmeira de Una
basketbol
02:00Rhode Island Rams - St. Bonaventure Bonnies
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Rizal CrusadersCanlı
basketbol
13:30Anyang KGC - Ulsan Mobis PhoebusCanlı
basketbol
13:30Sonic Boom KT - Seoul Samsung ThundersCanlı
basketbol
14:30Mono Vampire - Westports Malaysia Dragons
basketbol
14:30Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
basketbol
14:35Bayi Rockets - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Foshan Long Lions - North Control Beijing BG
basketbol
15:00CLS Knights Surabaya - Formosa Dreamers
basketbol
15:00Altajbasket Barnaul - Elbrus Cherkessk
basketbol
16:00Bataan Risers - Navotas Clutch
basketbol
16:00Dinamo Magnitogorsk - Runa
basketbol
16:00Gomel Bölgesi - RCOP-SDUSHOR Tsmoki Minsk
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK Tambov
basketbol
17:00Khimki-Podmoscowie - Spartak Primorye
basketbol
17:00Titebi - Delta Marneuli
basketbol
17:30Al-Gharafa - Al-Arabi
basketbol
18:00BK BA Turība - Gulbenes Buki BJSS
basketbol
18:00Kupol-Rodniki - Zenit-Farm
basketbol
18:00AEK Larnaca B.C. - APOEL B.C.
basketbol
18:00Dynamo MGTU - Arsenal Tula
basketbol
18:00Lokomotiv-Kuban TSOP - BC Ryazan
basketbol
18:30Levallois Metropolitans U21 - Lyon Villeurbanne U21
basketbol
18:30MBA Moskova - Kondrashina-Belova
basketbol
18:30Casavatore U20 - Cestistica Ischia U20
basketbol
19:00BC Nizhny Novgorod - Banvit B.K.
basketbol
19:00BC UNICS - KK Cedevita
basketbol
19:00Long Island Nets - Grand Rapids Drive
basketbol
19:00Burevestnik - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
basketbol
19:00Balkan Botevgrad - BC Levski Sofia
basketbol
19:00BC Yambol - Academic Plovdiv
basketbol
19:30Al Ahli Sports Club Doha - Al Wakrah
basketbol
19:30Kouvot Kouvola - Helsinki Seagulls
basketbol
19:30Kataja Basket Club - Salon Vilpas Vikings
basketbol
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Lapuan Korikobrat
basketbol
19:30BC Spartak Pleven - Academic Sofia
basketbol
19:30BC Beroe Stara Zagora - BC Rilski Sportist
basketbol
19:45Al Manama - Al Riffa
basketbol
19:45Riga Ridzene - Madona
basketbol
20:00BC Lietuvos Rytas - Alba Berlin
basketbol
20:00Panevezys Lietkabelis - Brose Bamberg
basketbol
20:00BC Kalev Cramo - BK Valmiera
basketbol
20:00Tartu Ulikool Rock - BK VEF Rīga
basketbol
20:00BK Levicki Patrioti - Inter B Bratislava
basketbol
20:00GLKS Nadarzyn - Radom II
basketbol
20:00SMS PZKosz Wladyslawowo - Ognivo Szczecin
basketbol
20:00US Monastir - Stade Nabeulien
basketbol
20:30BK Opava - Hapoel Holon
basketbol
20:30AEK Athens B.C. - JDA Dijon Bourgogne
basketbol
20:30WTK Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg
basketbol
20:30Wisconsin Herd - Erie BayHawks
basketbol
20:30Aarhus - Team FOG Næstved
basketbol
20:30Riga DSN - RTU Riga
basketbol
21:00BK Jēkabpils - Jūrmalas Sports
basketbol
21:00IK Eos - Helsingborg
basketbol
21:00KK Zadar - Bosco Zagreb
basketbol
21:00Gimle BBK Bergen - Fyllingen Bbk
basketbol
21:00KK Sutjeska Niksic - KK Vrsac
basketbol
21:00MZT Skopje - HKK Zrinjski HT Mostar
basketbol
21:00Rogaška Crystal - Dynamic
basketbol
21:00Biofarm Suchy Las II - Decka Pelplin
basketbol
21:04Uppsala Basket - Sodertalje Kings
basketbol
21:15Tartu Kalev/Estiko - Kohila/Elion/Webware
basketbol
21:30Fraport Skyliners Frankfurt - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
21:30Stella Azzurra Viterbo - Fortitudo Pallacanestro Roma
basketbol
21:30BC Baunach - Schalke 04
basketbol
21:30KB Bashkimi Prizren - Teuta Durres
basketbol
21:30Flavio Pozzuoli U20 - Pro Cangiani U20
basketbol
22:00Ratiopharm Ulm - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
22:00BBC Bayreuth - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
22:00Asker Aliens BC - Kongsberg Miners
basketbol
22:00Andrezieux Boutheon ALS - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
22:00Borac - KK Lovcen Cetinje
basketbol
22:00Stella U20 - Rimini Crabs U20
basketbol
22:15Acireale U20 - Catania 2003 U20
basketbol
22:30Crailsheim Merlins - Basketball Loewen Braunschweig
basketbol
22:30Sidigas Avellino - Universidad Catolica de Murcia CB
basketbol
22:30JSF Nanterre - P.A.O.K. B.C.
basketbol
22:30Olimpija Ljubljana - BC Oostende
basketbol
22:30Virtus Acea Roma - Latina Basket
basketbol
22:30Zorg en Zekerheid Leiden - Aris Leeuwarden
basketbol
22:45Valencia BC - KK Crvena zvezda
basketbol
23:00CB Frascati - Alpha Omega
basketbol
23:00Basketorre Portici U20 - Napoli 2016 U20
basketbol
23:30Masters Carate U20 - Carugate U20
basketbol
23:59Vitoria - Porto
basketbol
00:00Interforce Minas - Sao Jose
basketbol
01:00Corinthians - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
basketbol
02:00Rhode Island Rams - St. Bonaventure Bonnies
futbol
14:00FC Spartak Moskova - Lokomotiv FKCanlı
futbol
13:30PFC Beroe Stara Zagora - Botev GalabovoCanlı
futbol
12:30FC Hradec Králové - FC Graffin VlašimCanlı
futbol
12:12Kakarvitta Training Association - Ruslan Three Star ClubCanlı
futbol
14:30Esteghlal F.C. - Zob Ahan Isfahan F.C.
futbol
15:00Teplice - MAS Taborsko
futbol
15:00St. Josephs Youth - Fortune Sacco
futbol
15:00Boluspor - Galatasaray S.K.
futbol
15:00FK Varnsdorf - MFK Chrudim
futbol
15:00Kisumu All Stars - Kibera Black Stars
futbol
15:00Nairobi Stima - Thika United F.C.
futbol
15:00Bidco United - Wazito
futbol
15:00FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
15:00SFC Opava - 1. SK Prostějov
futbol
15:00ŠKF Sereď - Dunakanyar-Vác FC
futbol
15:00Győri ETO - Ceglédi VSE
futbol
15:00FSV Union Fürstenwalde - Berliner AK 07
futbol
15:00FK Shkëndija - FK Renova
futbol
15:00Army United F.C. - Malezya U23
futbol
15:00Coast Stima - Migori
futbol
15:00Eldoret Youth - Shabana
futbol
15:30Kitchee SC II - Yuen Long II
futbol
15:30Al-Washm - Ittihad FC
futbol
15:30Wisła Kraków - Wisła Sandomierz
futbol
15:30AC Horsens - FC Fredericia
futbol
15:30Southern District RSA II - Lee Man II
futbol
15:30Eastern Sports Club II - Woofoo Tai Po II
futbol
15:30Ürdün U23 - Filistin U23
futbol
15:35Al-Raed - Al Ain FC
futbol
16:00Bul FC - Mbarara City
futbol
16:00Nkambi Coffee - SC Villa
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Nakumatt
futbol
16:00Avenir Sportif de Gabes - CS Sfaxien
futbol
16:00African Lyon - Kagera Sugar
futbol
16:00İtalya U19 - İspanya U19
futbol
16:00MFK Skalica - FC Spartak Trnava
futbol
16:00FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Dubnica
futbol
16:00Free Stars - Bukedea
futbol
16:00Saunders - Super Sun
futbol
16:00Ndanda FC - JCT Tanzania
futbol
16:00Mbao - Singida United
futbol
16:00Ruvu Shooting - Azam FC
futbol
16:00Kelantan FA - Terenganu II
futbol
16:00Budafoki MTE-Ujbuda - Rudar Velenje
futbol
16:00Rayong - Prachuap F.C.
futbol
16:15Talanta - Green Commandos
futbol
16:30Kırgızistan - Filipinler
futbol
16:30Güney Kore - Çin
futbol
16:301.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
futbol
16:30Viterbese Castrense - Reggina Calcio
futbol
16:30Yeni Malatyaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
16:30Aglianese - ASD Sporting Trestina
futbol
16:30ACV Scandicci ASD - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30F.C. Aprilia - Trastevere Calcio ASD
futbol
16:30Vastese - Sangiustese
futbol
16:30A.S.D. Flaminia Civita Castellana - U.S. Latina Calcio
futbol
16:30Team Altamura - Nardo FK
futbol
16:30HNK Gorica - NK Krško
futbol
16:30Étoile du Sahel - US Monastir
futbol
16:30NK Grobnican - NK Osijek
futbol
16:30Real Forte Querceta - A.C. Prato
futbol
16:30Real Giulianova SSD - Sammaurese
futbol
16:30SFF Atletico - SSD Albalonga Calcio
futbol
16:30Castiadas - Budoni Calcio
futbol
16:30Ghivizzano - ASD Seravezza Calcio
futbol
16:30ASD Savignanese - Jesina Calcio
futbol
16:30S.S.D. Massese - ASD Cannara
futbol
16:30SSD Viareggio 2014 - Montevarchi
futbol
16:30AC Bastia Calcio 1924 - ASD San Gimignano Sport
futbol
17:00Anorthosis Famagusta FC - Enosis Neon Paralimni FC
futbol
17:00A.S. Avellino 1912 - Anzio Calcio 1924
futbol
17:00Austriya Wien - SC Wiener Neustadt
futbol
17:00FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
futbol
17:00Al-Wehdat SC - Shabab Al Khaleel
futbol
17:00A.C. Cesena - Matelica
futbol
17:00A.S.D. Pineto Calcio - Forlì F.C.
futbol
17:30Portimonense S.C. - MSV Duisburg
futbol
17:30S.C. Olhanense - Servette FC
futbol
17:45Al Jahra SC Kuwait - Al Salibikhaet SC
futbol
17:45Kazma Sporting Club - Al Fahaheel
futbol
17:45Burgan Sports Club - Al-Salmiya SC
futbol
17:55Hajer Club - Al-Hilal FC
futbol
18:00S.L. Benfica II - Académico de Viseu FC
futbol
18:00Aris Limassol F.C. - AEP Paphos F.C.
futbol
18:00ASIL Lysi - Ermis Aradippou
futbol
18:00AC Omonia - Apollon Limassol
futbol
18:00Niger Tornadoes - Rivers United
futbol
18:00NK Maribor - Szombathelyi Haladás
futbol
18:00Al-Ahli Club Manama - Bahrain SK
futbol
18:00Al-Najma - East Riffa Club
futbol
18:00Mountain of Fire and Miracles - Kwara United F.C.
futbol
18:00FC Lausanne-Sport - Guizhou Renhe F.C.
futbol
18:00Ratnam - Blue Star
futbol
18:00Hapoel Ra'anana U19 - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C. U19
futbol
18:30İstanbul BFK - Hatayspor
futbol
19:00İran - Irak
futbol
19:00Vietnam - Yemen
futbol
19:00Panaderia Pulido - SD Tenisca
futbol
19:00NK Triglav Kranj - Roltek Dob
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Sigma Olomouc
futbol
19:00TJ Sokol Živanice - Dukla Prague
futbol
19:00NK Brinje Grosuplje - NK Domžale
futbol
19:00Górnik Zabrze - Anagennisi Dherynia
futbol
19:30Nea Salamis Famagusta FC - AEK Larnaca
futbol
19:30Jablonec - Jiskra Mseno
futbol
20:00VfB Oldenburg - Sportfreunde Lotte
futbol
20:00Atletico Mineiro U20 - Volta Redonda U20
futbol
20:00SV Babelsberg 03 - International Leipzig
futbol
20:00Mochudi Centre Chiefs - Botswana Police XI
futbol
20:00Al Ramtha - That Ras Club
futbol
20:00Gudja United F.C. - Mqabba F.C.
futbol
20:00Leithaprodersdorf - ASK/BSC Bruck Leitha
futbol
20:30Juventus F.C. - A.C. Milan
futbol
20:30Cape Town City - Free State Stars
futbol
20:30AmaZulu F.C. - Kaizer Chiefs F.C.
futbol
20:30Mamelodi Sundowns F.C. - Maritzburg United F.C.
futbol
20:30Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Hapoel Nazareth Illit FC
futbol
20:30Trabzonspor - Balıkesirspor
futbol
20:30FSV Optik Rathenow - FC Brandenburger Sud 05
futbol
20:30LAC-Inter - Favoritner AC
futbol
20:30Heerenveen U19 - Groningen,19 yaş altı
futbol
20:35FC Maardu - JK Nõmme Kalju
futbol
21:00AS Monaco FC - OGC Nice
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - FC Nantes
futbol
21:00Toulouse FC - Lyon
futbol
21:00En Avant de Guingamp - Stade Rennais F.C.
futbol
21:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00Furstenfeld - TSV Hartberg
futbol
21:00SC Fortuna Köln - Bonner SC
futbol
21:00FC Schalke 04 II - Schwarz-Weiß Essen
futbol
21:15Grenoble Foot 38 - RC Strasbourg
futbol
21:30Atletico Madrid - Girona FC
futbol
21:30Horst Emscher 08 - TuS Ennepetal
futbol
21:30Kriens - Sportclub Cham 1910
futbol
21:45Bnei Sakhnin F.C. - Maccabi Haifa F.C.
futbol
22:00Angostura FC - Aragua
futbol
22:00Floresta EC - Guarany de Sobral
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
22:00Leicester City U23 - Exeter City U23
futbol
22:15Vittoriosa Stars F.C. - San Gwann
futbol
22:15GO Audax U20 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
futbol
22:15Swieqi United - Sirens F.C.
futbol
22:30Sevilla FC - Athletic Bilbao
futbol
22:30USD Latte Dolce - ASD S.E.F. Sassari Torres 1903
futbol
22:30Cúcuta Deportivo - Deportivo Lara
futbol
22:30St Marys - Cork City F.C.
futbol
22:30Atletico Tacoronte - CD Tenerife II
futbol
22:30Manchego - Atlético Ibañés
futbol
22:30Сент Марис АФС - Cork City F.C.
futbol
22:45Southampton - Derby County
futbol
22:45FC Crusaders II - Newry City II
futbol
22:45Warrenpoint Town F.C. II - FC Linfield II
futbol
22:45Merstham F.C. - Bishop's Stortford
futbol
22:45Edenderry Town - Leixlip United
futbol
23:00AS Saint-Étienne - Olympique de Marseille
futbol
23:00Dunbeholden - Mount Pleasant Academy
futbol
23:00Ards II - Cliftonville II
futbol
23:00Portmore United F.C. - Montego Bay United F.C.
futbol
23:00Liffey Wanderers - Portmarnock
futbol
23:15Knattspyrnufelag Akureyrar III - Dalvik Reynir
futbol
23:30CD Leganés - Real Madrid C.F.
futbol
23:30San Martin De Formosa - Crucero del Norte
futbol
23:45C.D. Feirense - Sporting
futbol
00:00ABC Futebol Clube - Club Sportivo Sergipe
futbol
00:00Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
futbol
00:00FC Fjölnir - Valur FutbolClub
futbol
00:05Limón F.C. - Santos de Guápiles
futbol
00:30Coritiba Foot Ball Club U20 - CR Vasco da Gama U20
futbol
01:00Barbalha FC - Uniclinic
futbol
01:30Deportivo Táchira - Alianza Petrolera
futbol
02:00Potiguar - CE Força e Luz
futbol
02:00Tubarao - Hercílio Luz
futbol
02:00Guarani de Juazeiro - Horizonte FC
futbol
02:00America Natal - Palmeira de Una
tenis
13:45Victor Miller - Ivan SasikCanlı
tenis
14:20Maria Sharapova - Rebecca Peterson
tenis
14:30Sergio Martos Gornes - Adil Kalyanpur
tenis
14:30Diep/Nikles - Hersey/Schubert
tenis
14:30Francisco Cerundolo - Rigele Te
tenis
14:30Moritz Thiem - Riccardo Bellotti
tenis
14:30Tom Fawcett - Gokberk Ergeneman
tenis
14:30Chiara Grimm - Naho Sato
tenis
14:30Nana Kawagishi - Clarissa Gai
tenis
14:30Pavel Nejedly - Luis Gomar Monio
tenis
14:30Alexander Shevchenko - Alexander Ovcharov
tenis
15:00Peter Torebko - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Arends/Weissborn - Melzer/Polasek
tenis
15:00Alexander Ritschard - Sarp Agabigun
tenis
15:00Micol Sanna - Qianxin Kong
tenis
15:15Alberto Colas Sanchez - Benjamin Winter Lopez
tenis
15:30Klok/Orlov - Deschamps/Ernaelsteen
tenis
15:30Malesevic/Popovic - Doldan/Doldan
tenis
15:30Bua/Beslagic - Bronzetti/Moratelli
tenis
15:30Beaupain/Tessa - Mansouri/Serafim
tenis
16:00Toledo Bague/Esteve Lobato - Martirosian/Fitzpatrick
tenis
16:00Vives Marcos/Lopez Montagud - Izquierdo/Mora
tenis
16:00Ergi Kirkin - Matyas Fuele
tenis
16:00Honoka Kobayashi - Giulia Carbonaro
tenis
16:00Razvan Marius Codescu - Mert Alkaya
tenis
16:30Mesochoritou/Türkmen - Gumussoy/Sakellaridi
tenis
16:30Yasar/Mihail - Kawagishi/Kobayashi
tenis
16:30Zeynep Naz Öztürk - Stephanie Judith Visscher
tenis
16:30Kaichi Uchida - Arthur De Greef
tenis
17:00Riccardo Bonadio - Yannick Maden
tenis
17:30Ulrikke Eikeri - Ashley Kratzer
tenis
17:30Irina Fetecau - Dia Evtimova
tenis
17:30Anna Bondar - Polina Leykina
tenis
17:30Salome Devidze - Daniela Seguel
tenis
17:30Nejedly/Roncalli - Brosset/Perchicot
tenis
17:30Erman/Oz - Sato/Sonoda
tenis
17:30Sanna/Tagliente - Demidova/Demidova
tenis
18:00Karlovskiy/Khabibulin - Oliveira/Pel
tenis
18:00Visscher/Ovcharenko - Gai/Carbonaro
tenis
18:00Niels Lootsma - Hugo Voljacques
tenis
18:00Corentin Denolly - Constantin Bittoun Kouzmine
tenis
18:30Giacalone/Kekez - Ritschard/Fawcett
tenis
18:30Nick Chappell - Gonzalo Escobar
tenis
18:30Sekou Bangoura - Strong Kirchheimer
tenis
18:30Junior Ore - Matej Vocel
tenis
19:00Skatov/Tashbulatov - Bilgin/Ergeneman
tenis
19:00Kong/Öztürk - Kulambayeva/Ma
tenis
19:00Monio/Ferrari - Ayap/Ehara
tenis
19:00Thiemo de Bakker - Benjamin Hassan
tenis
19:00Eleni Kordolaimi - Urszula Radwańska
tenis
19:00Ingrid Neel - Jule Niemeier
tenis
19:00Louisa Chirico - Caty McNally
tenis
19:00Ylena In-Albon - Katie Volynets
tenis
19:00Marie Benoit - Anna Danilina
tenis
19:00Verena Meliss - Jacqueline Cako
tenis
19:00Sarah-Rebecca Sekulic - Kelia Le Bihan
tenis
19:00Gomar Monio/Ferrari - Ayap/Ehara
tenis
19:30Mikael Ymer - Zsombor Piros
tenis
19:30Michal Konecny - Arthur Rinderknech
tenis
19:30Gaston/Tabur - Added/Olivetti
tenis
20:30Roman Safiullin - Tobias Kamke
tenis
20:30Chiara Scholl - Grace Min
tenis
20:30Irene Burillo Escorihuela - Ann Li
tenis
20:30Haruna Arakawa - Luisa Stefani
tenis
20:30Anastasia Nefedova - Lara Salden
tenis
20:30Rasheeda Mcadoo - Natalia Siedliska
tenis
21:30Harrison Adams - Adrian Andreev
tenis
21:30Jose Olivares - Facundo Mena
tenis
21:30Reis Da Silva/Yamacita - Gomez/Ore
tenis
22:00Lee/Hsieh - Leykina/Partaud
tenis
22:00Muller/Chang - In-Albon/Kung
tenis
22:00Alice Robbe - Laura Pigossi
tenis
23:00Ricardo Rodriguez - Peter Bertran
tenis
23:00Nicolas Alvarez - Jesse Witten
tenis
23:00Nicolas Mejia - JanMagnus Johnson
tenis
23:00Mena/Sorgi - Bradley/Kirchheimer
tenis
23:00Adams/Chappell - Ambrozy/Ignat
tenis
23:00Webley-Smith/Shapatava - Sekulic/Talcott
tenis
23:30Helene Scholsen - Alice Tubello
tenis
00:30Gleason/Stefani - Andrianjafitrimo/Stefanini
tenis
00:30Giavara/Moutama - Babic/Van Der Hoek
tenis
00:30Alejandro Moro Canas - Nick Hardt
tenis
01:00Brandy Mina - Ellie Douglas

Haberler