logo
Bursaspor TV HD
Paylaş:
17 Ocak 2019 Perşembe 07:27:06
basketbol
07:00SBSK Samara U14 - Spartak Lyubertsy U14Canlı
basketbol
06:45UNLV Runnin' Rebels - Air Force FalconsCanlı
basketbol
06:00Long Beach State 49ers - UC Irvine AnteatersCanlı
basketbol
06:00Capitanes CDMX - Abejas de GuanajuatoCanlı
basketbol
06:00Utah State - San Jose State SpartansCanlı
basketbol
06:00Central Florida Golden Knights - Wichita State ShockersCanlı
futbol
05:45Universidad de Guadalajara - Club Universidad NacionalCanlı
basketbol
04:45Minnesota - Illinois Fighting IlliniCanlı
diğer
07:25Sripatum Üniversitesi - Srinakharinwirot Üniversitesi
tenis
07:30Smith/Hewitt - Daniell/Koolhof
tenis
07:30Simona Halep - Sofia Kenin
tenis
07:30Cheong-Eui Kim - Aoran Wang
tenis
07:30Ray Ho - Wei Qiang Zheng
tenis
07:30Tao Mu - Agustin Velotti
tenis
07:30Naoki Takeda - Tsung-Hao Huang
diğer
07:45Zenit Barnaul - Tom Tomsk
tenis
07:45Albot/Jaziri - Mclachlan/Struff
tenis
08:00Ryan Harrison - Daniil Medvedev
tenis
08:00Alex Bolt - Gilles Simon
tenis
08:00Lucas Pouille - Maximilian Marterer
tenis
08:00Evgeny Donskoy - Filip Krajinović
tenis
08:00David Goffin - Marius Copil
tenis
08:00Plipuech/Rompies - Broady/Liang
tenis
08:00Bogdan/Seah - Kostova/Tjandramulia
diğer
08:30Kasetsart Üniversitesi - Thaksin Üniversitesi
tenis
08:30Lindstedt/Ebden - Johnson/Kudla
tenis
08:30Oswald/Puetz - Verdasco/Cuevas
tenis
08:30Larsson/Flipkens - Bacsinszky/Zvonareva
tenis
08:30Taro Daniel - Denis Shapovalov
tenis
08:30Pera/Peterson - Hsieh/Spears
tenis
08:30Mertens/Sabalenka - Mattek-Sands/Schuurs
tenis
09:00Alizé Cornet - Venus Williams
tenis
09:00Wang/Cui - Tajima/Takeuchi
tenis
09:00Bai/Tan - Zhu/Castelnuovo
tenis
09:00Bessire/Velotti - Wang/Wu
diğer
09:30Dynamo Barnaul - Fakel Novosibirsk
futbol
09:30Becamex Binh Duong F.C. U19 - An Giang F.C. U19
futbol
09:30Xi Mang Fico Tay Ninh U19 - Ben Tre U19
futbol
09:30Dong Nai U19 - Sanatech Khanh Hoa U19
tenis
09:30Carla Suarez Navarro - Dayana Yastremskaya
tenis
09:30Raina/Sharipova - Lemoine/Rus
diğer
10:00Thammasat Üniversitesi - Rajabhat Sisaket Üniversitesi
tenis
10:00Alexei Popyrin - Dominic Thiem
tenis
10:00Erman/Oz - Sato/Sonoda
tenis
10:00Alexander Ritschard - Sarp Agabigun
tenis
10:00Maciej Rajski - Antonio Massara
tenis
10:00Qianxin Kong - Vanda Lukacs
tenis
10:00Francesca Jones - Alessia Tagliente
tenis
10:00Kanako Morisaki - Nana Kawagishi
diğer
10:30Geelong Korea - Brisbane Bandits
diğer
10:30Lyceum Pirates - Letran Knights
futbol
10:30Thanh Hoa F.C. U19 - SHB Da Nang F.C. U19
diğer
11:00Canberra Cavalry - Perth Heat
futbol
11:00Hoang Anh Gia Lai F.C. U19 - Phu Yen U19
futbol
11:00Viettel F.C. U19 - Nam Dinh F.C. U19
futbol
11:00Companeros SC - GMSC
tenis
11:00Eugenie Bouchard - Serena Williams
tenis
11:00Alexander Zverev - Jeremy Chardy
tenis
11:00Karolina Berankova - Tamara Malesevic
tenis
11:00Diana Martynov - Fiona Ganz
tenis
11:00Anastasiya Komardina - Amy Zhu
tenis
11:00Maxime Pauwels - Constantin Schmitz
tenis
11:00Maksim Ratnyuk - Altuğ Çelikbilek
diğer
11:15Altay Barnaul - Lokomotiv Novosibirsk
diğer
11:30Chulalongkorn Üniversitesi - Rajabhat Khampangphet University
futbol
11:30Moreton Bay United FC - Brisbane Strikers
futbol
11:30Ho Chi Minh City F.C. U19 - Long An FC U19
futbol
11:30Binh Dinh F.C. U19 - Lam Dong U19
futbol
11:30Ho Chi Minh City F.C. - Sai Gon
futbol
11:30Adelaide City - Modbury Jets SC
tenis
11:30Timofey Skatov - Nicolae Frunza
tenis
11:30Ivan Gakhov - Florent Diep
tenis
11:30Sergio Martos Gornes - Pol Toledo Bague
tenis
11:30Melis Yasar - İpek Öz
tenis
11:30Diana Demidova - Naho Sato
tenis
11:30Ayaka Okuno - Stephanie Judith Visscher
tenis
11:30Julia Stamatova - Zhibek Kulambayeva
tenis
11:30Johan Nikles - Alberto Romero De Avila Senise
futbol
11:45Selangor United - Sarawak FA
diğer
11:50Adelaide Bite - Sydney Blue Sox
basketbol
11:50Adelaide 36ers - Perth Wildcats
futbol
12:00Rayong - Chachoengsao
futbol
12:00FC Rubin Kazan - FC Viitorul Constanța
tenis
12:30Novak Djokovic - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
12:30Lucia Bronzetti - Taisya Pachkaleva
tenis
12:30Adelchi Virgili - Gabor Borsos
tenis
12:30Zhizhen Zhang - Julian Cash
tenis
12:30Robert Strombachs - Skander Mansouri
tenis
12:30Draginja Vukovic - İpek Soylu
tenis
12:30Paula Kania - Angelica Moratelli
futbol
12:45Thua Thien Hue U19 - Song Lam Nghe An F.C. U19
futbol
12:45Fico Tay Ninh - Huda Hue F.C.
diğer
13:00Asan Wooricard Hansae - KB Stars
futbol
13:00New Young's - SL Navy SC
futbol
13:00Thai Honda F.C. - Selangor FA
futbol
13:00NK Istra 1961 - Zagłębie Sosnowiec
futbol
13:00Jumilla CF - Selección AFE
futbol
13:00Mumbai Port Trust - Desperados
futbol
13:00Western Railway - ONGC F.C.
futbol
13:00Bangkok United F.C. - Becamex Binh Duong F.C.
futbol
13:00Mezhyhiria - FC Lokomotyv Kyiv
basketbol
13:00Yulon Luxgen Dinos - Tayvan Bankı
tenis
13:00Johanna Konta - Garbine Muguruza
tenis
13:00Mesochoritou/Türkmen - Gumussoy/Sakellaridi
tenis
13:00Filip Horansky - Gianluca Mager
tenis
13:00Nejedly/Roncalli - Brosset/Perchicot
tenis
13:00Casper Ruud - Tallon Griekspoor
tenis
13:00Vullnet Tashi - Eduard Esteve Lobato
tenis
13:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Jeroen Vanneste
tenis
13:00Sandro Ehrat - Pol Martin Tiffon
futbol
13:30Logan Lightning FC - Capalaba FutbolClub
futbol
13:30Shahin Bushehr - Baadraan Tehran
futbol
13:30Aluminium Arak - Fajr Sepasi F.C.
futbol
13:30Arvand Khorramshahr - Mes Rafsanjan F.C.
futbol
13:30Qashqai - Malavan F.C.
futbol
13:30Navad Urmia - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Oxin Alborz - Shahrdari Mahshahr
futbol
13:30Sanat Mes Kerman F.C. - Gol Gohar F.C.
diğer
14:00Magnitka-University - Dinamo - IzhGTU
futbol
14:00MS Kfar Qasim - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
14:00Khon Kaen United - Chai Nat
basketbol
14:00Zamboanga Valientes - Valenzuela Klasik
tenis
14:00Martinov/Poduraeva - Terziyska/Hoste Ferrer
tenis
14:00Zhu/Westby - Du/Mu
tenis
14:00Yasar/Mihail - Kawagishi/Kobayashi
tenis
14:00Georgii Kravchenko - Riccardo Balzerani
tenis
14:00Luca Giacomini - Emiliano Maggioli
tenis
14:00Christopher Heyman - Yannick Mertens
tenis
14:00Corentin Denolly - Lorenzo Frigerio
tenis
14:00Linnea Malmqvist - Gozal Ainitdinova
diğer
14:30Rattana Bundit Üniversitesi - Güney-Doğu Asya Üniversitesi
tenis
14:30Markus Eriksson - Laurent Lokoli
tenis
14:30Sanna/Tagliente - Demidova/Demidova
tenis
14:30Visscher/Ovcharenko - Gai/Carbonaro
tenis
14:30Kong/Öztürk - Kulambayeva/Ma
tenis
14:30Alberto Colas Sanchez - Francisco Cerundolo
tenis
14:30Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Mirjam Bjorklund
basketbol
14:35Jiangsu Dragons - Shandong Flaming Bulls
basketbol
14:35Sichuan Blue Whales - Xinjiang Flying Tigers
basketbol
14:35Jilin Northeast Tigers - Liaoning Dinosaurs
basketbol
14:35Shanxi Zhongyu - Nanjing Monkey King
futbol
15:00Kıbrıs Cumhuriyeti U19 - Danimarka U19
futbol
15:00Esbjerg fB - SønderjyskE
futbol
15:00Welwalo Adigrat - Bahir Dar Kenema
futbol
15:00Bandari F.C. - Posta Rangers
futbol
15:00Chemelil Sugar F.C. - Léopards
futbol
15:00Zoo Kericho - Kariobangi Sharks
futbol
15:00Debub Police - Sidama Bunna
basketbol
15:00Fubon Braves - Dacin Tigers
tenis
15:00Neis/Raja - Vega Hernandez/Margaroli
tenis
15:00Skatov/Tashbulatov - Bilgin/Ergeneman
tenis
15:00Alexey Vatutin - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Adam Pavlasek - Kaichi Uchida
tenis
15:00Melzer/Polasek - Clayton/Shamasdin
futbol
15:30MS Tla - Ghazl El Mahalla SC
futbol
15:30Al-Nasr Kahire - Serameka
futbol
15:30Suez Montakhab - El Shams Club
futbol
15:30Al-Hammam - Pharco FC
futbol
15:30FC Masr - Coca Cola
futbol
15:30El Olympi - Ala'ab Damanhour
futbol
15:30Porto Suez - Gomhoreyet Shebeen
futbol
15:30Fayoum FC - Alwaleydea
basketbol
15:30Parsa Mashad - Petrochimi Bandar Imam
basketbol
15:30Niroo Zamini - Chemidor Tehran
basketbol
15:30Naft Abadan - Zob Ahan Esfahan
tenis
15:30Strombachs/Çelikbilek - Pauwels/Fassbender
tenis
15:30Sinner/Zhang - Kiyamov/Ratniuk
tenis
15:30Soylu/Zhang - Bahri/Mahbouli
tenis
15:30Malesevic/Popovic - Bronzetti/Moratelli
tenis
15:30Artem Dubrivnyy - Dan Added
tenis
15:30Matteo Martineau - Evan Furness
tenis
15:30Niels Lootsma - Arthur Rinderknech
futbol
15:35Al Hazm Rass - Al Jeel Club
diğer
16:00Neftyanik-OGPU - Tarkhan II
futbol
16:00Water FC - Express F.C.
futbol
16:001. FC Tatran Prešov - Banik Ostrava
futbol
16:00KMC - Coastal Union
basketbol
16:00Mandaluyong El Tigre - Caloocan Supremos
tenis
16:00Gomar Monio/Ferrari - Ayap/Ehara
tenis
16:00Khomentovskiy/Chepelev - Toledo Bague/Esteve Lobato
tenis
16:00Vives Marcos/Lopez Montagud - Vanneste/Gornes
tenis
16:00Pla Malfeito/Romero De Avila Senise - Tashi/Ehrat
futbol
16:30Umman - Türkmenistan
futbol
16:30Japonya - Özbekistan
futbol
16:301.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
futbol
16:30NK Inter Zaprešić - Zarkovo
futbol
16:30Calcio Como - FC Chiasso
basketbol
16:30MSAPE - MGU Moskova
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK Tambov
futbol
17:00Raja Casablanca - Moghreb Tétouan
futbol
17:001. FC Heidenheim - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Etiyopiya Bunna - Awassa City
futbol
17:00Brøndby IF - FC Roskilde
tenis
17:00Antoine Cornut-Chauvinc - Louis Lechevretel
tenis
17:00Mikael Ymer - Roman Safiullin
futbol
17:30Arminia Вielefeld - TSV 1860 München
futbol
17:30SV Darmstadt 98 - FC Rapperswil-Jona
basketbol
17:30Pegah Tehran - Raad Khuzestan
tenis
17:30Carlos Taberner - Kenny de Schepper
futbol
18:00FC Luzern - FC Steaua București
futbol
18:00Al-Ahli Khartoum - Hay Al Wadi
basketbol
18:00Dynamo MGTU - Arsenal Tula
futbol
18:30Alanyaspor - Kasımpaşa SK
futbol
18:30FC Basel - Puskás Akadémia FC
tenis
18:30Bianca Turati - Renata Zarazua
diğer
19:00VC Dynamo Moskova - Tours VB
diğer
19:00Olympiacos S.C. - İstanbul BB SK
futbol
19:00Suudi Arabistan - Katar
futbol
19:00Lübnan - Kuzey Kore
basketbol
19:00MBC Mykolaiv - Polytechnic Kharkiv
tenis
19:00Kuzmanov/Mertens - Konecny/Machac
tenis
19:00Voljacques/Nouza - Denolly/Rinderknech
tenis
19:00Angele/Furness - Added/Olivetti
tenis
19:00Louis Dussin - Anton Matusevich
tenis
19:00Roberto Ortega-Olmedo - Yannick Maden
tenis
19:00Thiemo de Bakker - Pavel Kotov
futbol
05:45Universidad de Guadalajara - Club Universidad NacionalCanlı
futbol
09:30Becamex Binh Duong F.C. U19 - An Giang F.C. U19
futbol
09:30Xi Mang Fico Tay Ninh U19 - Ben Tre U19
futbol
09:30Dong Nai U19 - Sanatech Khanh Hoa U19
futbol
10:30Thanh Hoa F.C. U19 - SHB Da Nang F.C. U19
futbol
11:00Hoang Anh Gia Lai F.C. U19 - Phu Yen U19
futbol
11:00Viettel F.C. U19 - Nam Dinh F.C. U19
futbol
11:00Companeros SC - GMSC
futbol
11:30Moreton Bay United FC - Brisbane Strikers
futbol
11:30Ho Chi Minh City F.C. U19 - Long An FC U19
futbol
11:30Binh Dinh F.C. U19 - Lam Dong U19
futbol
11:30Ho Chi Minh City F.C. - Sai Gon
futbol
11:30Adelaide City - Modbury Jets SC
futbol
11:45Selangor United - Sarawak FA
futbol
12:00Rayong - Chachoengsao
futbol
12:00FC Rubin Kazan - FC Viitorul Constanța
futbol
12:45Thua Thien Hue U19 - Song Lam Nghe An F.C. U19
futbol
12:45Fico Tay Ninh - Huda Hue F.C.
futbol
13:00New Young's - SL Navy SC
futbol
13:00Thai Honda F.C. - Selangor FA
futbol
13:00NK Istra 1961 - Zagłębie Sosnowiec
futbol
13:00Jumilla CF - Selección AFE
futbol
13:00Mumbai Port Trust - Desperados
futbol
13:00Western Railway - ONGC F.C.
futbol
13:00Bangkok United F.C. - Becamex Binh Duong F.C.
futbol
13:00Mezhyhiria - FC Lokomotyv Kyiv
futbol
13:30Logan Lightning FC - Capalaba FutbolClub
futbol
13:30Shahin Bushehr - Baadraan Tehran
futbol
13:30Aluminium Arak - Fajr Sepasi F.C.
futbol
13:30Arvand Khorramshahr - Mes Rafsanjan F.C.
futbol
13:30Qashqai - Malavan F.C.
futbol
13:30Navad Urmia - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Oxin Alborz - Shahrdari Mahshahr
futbol
13:30Sanat Mes Kerman F.C. - Gol Gohar F.C.
futbol
14:00MS Kfar Qasim - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
14:00Khon Kaen United - Chai Nat
futbol
15:00Kıbrıs Cumhuriyeti U19 - Danimarka U19
futbol
15:00Esbjerg fB - SønderjyskE
futbol
15:00Welwalo Adigrat - Bahir Dar Kenema
futbol
15:00Bandari F.C. - Posta Rangers
futbol
15:00Chemelil Sugar F.C. - Léopards
futbol
15:00Zoo Kericho - Kariobangi Sharks
futbol
15:00Debub Police - Sidama Bunna
futbol
15:30MS Tla - Ghazl El Mahalla SC
futbol
15:30Al-Nasr Kahire - Serameka
futbol
15:30Suez Montakhab - El Shams Club
futbol
15:30Al-Hammam - Pharco FC
futbol
15:30FC Masr - Coca Cola
futbol
15:30El Olympi - Ala'ab Damanhour
futbol
15:30Porto Suez - Gomhoreyet Shebeen
futbol
15:30Fayoum FC - Alwaleydea
futbol
15:35Al Hazm Rass - Al Jeel Club
futbol
16:00Water FC - Express F.C.
futbol
16:001. FC Tatran Prešov - Banik Ostrava
futbol
16:00KMC - Coastal Union
futbol
16:30Umman - Türkmenistan
futbol
16:30Japonya - Özbekistan
futbol
16:301.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
futbol
16:30NK Inter Zaprešić - Zarkovo
futbol
16:30Calcio Como - FC Chiasso
futbol
17:00Raja Casablanca - Moghreb Tétouan
futbol
17:001. FC Heidenheim - Neuchâtel Xamax
futbol
17:00Etiyopiya Bunna - Awassa City
futbol
17:00Brøndby IF - FC Roskilde
futbol
17:30Arminia Вielefeld - TSV 1860 München
futbol
17:30SV Darmstadt 98 - FC Rapperswil-Jona
futbol
18:00FC Luzern - FC Steaua București
futbol
18:00Al-Ahli Khartoum - Hay Al Wadi
futbol
18:30Alanyaspor - Kasımpaşa SK
futbol
18:30FC Basel - Puskás Akadémia FC
futbol
19:00Suudi Arabistan - Katar
futbol
19:00Lübnan - Kuzey Kore
tenis
07:30Smith/Hewitt - Daniell/Koolhof
tenis
07:30Simona Halep - Sofia Kenin
tenis
07:30Cheong-Eui Kim - Aoran Wang
tenis
07:30Ray Ho - Wei Qiang Zheng
tenis
07:30Tao Mu - Agustin Velotti
tenis
07:30Naoki Takeda - Tsung-Hao Huang
tenis
07:45Albot/Jaziri - Mclachlan/Struff
tenis
08:00Ryan Harrison - Daniil Medvedev
tenis
08:00Alex Bolt - Gilles Simon
tenis
08:00Lucas Pouille - Maximilian Marterer
tenis
08:00Evgeny Donskoy - Filip Krajinović
tenis
08:00David Goffin - Marius Copil
tenis
08:00Plipuech/Rompies - Broady/Liang
tenis
08:00Bogdan/Seah - Kostova/Tjandramulia
tenis
08:30Lindstedt/Ebden - Johnson/Kudla
tenis
08:30Oswald/Puetz - Verdasco/Cuevas
tenis
08:30Larsson/Flipkens - Bacsinszky/Zvonareva
tenis
08:30Taro Daniel - Denis Shapovalov
tenis
08:30Pera/Peterson - Hsieh/Spears
tenis
08:30Mertens/Sabalenka - Mattek-Sands/Schuurs
tenis
09:00Alizé Cornet - Venus Williams
tenis
09:00Wang/Cui - Tajima/Takeuchi
tenis
09:00Bai/Tan - Zhu/Castelnuovo
tenis
09:00Bessire/Velotti - Wang/Wu
tenis
09:30Carla Suarez Navarro - Dayana Yastremskaya
tenis
09:30Raina/Sharipova - Lemoine/Rus
tenis
10:00Alexei Popyrin - Dominic Thiem
tenis
10:00Erman/Oz - Sato/Sonoda
tenis
10:00Alexander Ritschard - Sarp Agabigun
tenis
10:00Maciej Rajski - Antonio Massara
tenis
10:00Qianxin Kong - Vanda Lukacs
tenis
10:00Francesca Jones - Alessia Tagliente
tenis
10:00Kanako Morisaki - Nana Kawagishi
tenis
11:00Eugenie Bouchard - Serena Williams
tenis
11:00Alexander Zverev - Jeremy Chardy
tenis
11:00Karolina Berankova - Tamara Malesevic
tenis
11:00Diana Martynov - Fiona Ganz
tenis
11:00Anastasiya Komardina - Amy Zhu
tenis
11:00Maxime Pauwels - Constantin Schmitz
tenis
11:00Maksim Ratnyuk - Altuğ Çelikbilek
tenis
11:30Timofey Skatov - Nicolae Frunza
tenis
11:30Ivan Gakhov - Florent Diep
tenis
11:30Sergio Martos Gornes - Pol Toledo Bague
tenis
11:30Melis Yasar - İpek Öz
tenis
11:30Diana Demidova - Naho Sato
tenis
11:30Ayaka Okuno - Stephanie Judith Visscher
tenis
11:30Julia Stamatova - Zhibek Kulambayeva
tenis
11:30Johan Nikles - Alberto Romero De Avila Senise
tenis
12:30Novak Djokovic - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
12:30Lucia Bronzetti - Taisya Pachkaleva
tenis
12:30Adelchi Virgili - Gabor Borsos
tenis
12:30Zhizhen Zhang - Julian Cash
tenis
12:30Robert Strombachs - Skander Mansouri
tenis
12:30Draginja Vukovic - İpek Soylu
tenis
12:30Paula Kania - Angelica Moratelli
tenis
13:00Johanna Konta - Garbine Muguruza
tenis
13:00Mesochoritou/Türkmen - Gumussoy/Sakellaridi
tenis
13:00Filip Horansky - Gianluca Mager
tenis
13:00Nejedly/Roncalli - Brosset/Perchicot
tenis
13:00Casper Ruud - Tallon Griekspoor
tenis
13:00Vullnet Tashi - Eduard Esteve Lobato
tenis
13:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Jeroen Vanneste
tenis
13:00Sandro Ehrat - Pol Martin Tiffon
tenis
14:00Martinov/Poduraeva - Terziyska/Hoste Ferrer
tenis
14:00Zhu/Westby - Du/Mu
tenis
14:00Yasar/Mihail - Kawagishi/Kobayashi
tenis
14:00Georgii Kravchenko - Riccardo Balzerani
tenis
14:00Luca Giacomini - Emiliano Maggioli
tenis
14:00Christopher Heyman - Yannick Mertens
tenis
14:00Corentin Denolly - Lorenzo Frigerio
tenis
14:00Linnea Malmqvist - Gozal Ainitdinova
tenis
14:30Markus Eriksson - Laurent Lokoli
tenis
14:30Sanna/Tagliente - Demidova/Demidova
tenis
14:30Visscher/Ovcharenko - Gai/Carbonaro
tenis
14:30Kong/Öztürk - Kulambayeva/Ma
tenis
14:30Alberto Colas Sanchez - Francisco Cerundolo
tenis
14:30Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Mirjam Bjorklund
tenis
15:00Neis/Raja - Vega Hernandez/Margaroli
tenis
15:00Skatov/Tashbulatov - Bilgin/Ergeneman
tenis
15:00Alexey Vatutin - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Adam Pavlasek - Kaichi Uchida
tenis
15:00Melzer/Polasek - Clayton/Shamasdin
tenis
15:30Strombachs/Çelikbilek - Pauwels/Fassbender
tenis
15:30Sinner/Zhang - Kiyamov/Ratniuk
tenis
15:30Soylu/Zhang - Bahri/Mahbouli
tenis
15:30Malesevic/Popovic - Bronzetti/Moratelli
tenis
15:30Artem Dubrivnyy - Dan Added
tenis
15:30Matteo Martineau - Evan Furness
tenis
15:30Niels Lootsma - Arthur Rinderknech
tenis
16:00Gomar Monio/Ferrari - Ayap/Ehara
tenis
16:00Khomentovskiy/Chepelev - Toledo Bague/Esteve Lobato
tenis
16:00Vives Marcos/Lopez Montagud - Vanneste/Gornes
tenis
16:00Pla Malfeito/Romero De Avila Senise - Tashi/Ehrat
tenis
17:00Antoine Cornut-Chauvinc - Louis Lechevretel
tenis
17:00Mikael Ymer - Roman Safiullin
tenis
17:30Carlos Taberner - Kenny de Schepper
tenis
18:30Bianca Turati - Renata Zarazua
tenis
19:00Kuzmanov/Mertens - Konecny/Machac
tenis
19:00Voljacques/Nouza - Denolly/Rinderknech
tenis
19:00Angele/Furness - Added/Olivetti
tenis
19:00Louis Dussin - Anton Matusevich
tenis
19:00Roberto Ortega-Olmedo - Yannick Maden
tenis
19:00Thiemo de Bakker - Pavel Kotov

Haberler