logo
movie SMART PREMIUM HD
Paylaş:
24 Ağustos 2019 Cumartesi 12:14:16
tenis
12:05Vladimir Tsirkin - Boris BoroninCanlı
diğer
12:00Reaktor - Dizelist PenzaCanlı
diğer
12:00Çek Cumhuriyeti U20 - Finlandiya U20Canlı
diğer
12:00Modo Hockey U20 - Davos U20Canlı
futbol
12:00Western Pride FC - Brisbane CityCanlı
futbol
12:00Rockdale City Suns FC U20 - Sutherland Sharks U20Canlı
futbol
12:00Viengchanh - Vientiane FTCanlı
futbol
12:00Shan United U21 - Southern Myanmar U21Canlı
tenis
12:00Aleksandar Vukic - Carlos TabernerCanlı
futbol
11:45Puchong Fuerza - Glory UnitedCanlı
futbol
11:45JEF United Ichihara Chiba - Ventforet KofuCanlı
futbol
11:45Mito HollyHock - Tokyo VerdyCanlı
futbol
11:45Yokohama F.C. - Kagoshima United FCCanlı
futbol
11:45Nagoya Grampus - Yokohama F. MarinosCanlı
futbol
11:45Megpayz Crusaderz - Brisbane StrikersCanlı
futbol
11:45Rajpracha - Kasem Bundit Üniversitesi F.C.Canlı
futbol
11:45Huda Hue F.C. - Hong Linh Ha TinhCanlı
futbol
11:30Astana U14 - Borussia Dortmund U14Canlı
futbol
11:15Loko Vltavín - RakovnikCanlı
futbol
11:15SK Benešov - AC Sparta Prague IICanlı
futbol
11:15Odra Petrkovice - MFK Frýdek-MístekCanlı
futbol
11:15Eastern Suburbs F.C. - FC South West Queensland ThunderCanlı
futbol
11:15Adelaide Olympic F.C. - Adelaide Blue EaglesCanlı
futbol
11:15PSMS Medan - PSPS PekanbaruCanlı
futbol
11:15Persebaya 1927 - Persija JakartaCanlı
diğer
11:00ABD (Amatörler) - İsveç (Amatörler)Canlı
diğer
11:00Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny NovgorodCanlı
diğer
11:00Tolpar Ufa - Stalnye Lisy MagnitogorskCanlı
diğer
11:00Altai Barnaul U18 - Shturm Chik U18Canlı
futbol
11:00FC Gyeongju KHNP - Gimhae City FCCanlı
futbol
11:00Cukaricki U19 - FK Kızılyıldız U19Canlı
futbol
11:00Rochedale Rovers FutbolClub - Sunshine Coast WanderersCanlı
futbol
11:00FK Pardubice - FK Baník SokolovCanlı
basketbol
11:00Avustralya U17 - Yeni Zelanda U17Canlı
futbol
10:45Philippine Air Force F.C. - Green Archers United F.C.Canlı
futbol
10:45Baoding Yingli Yitong - Jilin BaijiaCanlı
futbol
10:45Yunnan Kunlu - Shenzhen PengchengCanlı
futbol
10:45FC İrtiş-M Omsk - FK Shakhtyor KorkinoCanlı
futbol
10:30Dalian Boyang - Yinchuan HelanshanCanlı
futbol
10:30Qingdao Red Lions - Taizhou YuandaCanlı
futbol
10:30Yanbian Beiguo - Hebei EliteCanlı
futbol
10:30Jiangsu Yancheng Dingli - Qingdao Jonoon F.C.Canlı
diğer
10:00HC Almaty - Beibarys AtırauCanlı
tenis
12:30Yannick Mertens - Antoine Escoffier
diğer
13:00Kps Siedlce - APP Krispol Września
futbol
13:00FC Honka - HJK
futbol
13:00Vegalta Sendai - Shonan Bellmare
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Júbilo Iwata - Cerezo Osaka
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita
futbol
13:00Académica de Coimbra - G.D. Chaves
futbol
13:00Tokushima Vortis - F.C. Ryūkyū
futbol
13:00Renofa Yamaguchi FC - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Kyoto Sanga F.C. - Avispa Fukuoka
futbol
13:00Montedio Yamagata - Tochigi S.C.
futbol
13:00Ulsan Hyundai FC - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Angered BK - Landvetter
futbol
13:00Seoul E-Land FC - Ansan Greeners
futbol
13:00Bucheon FC 1995 - Jeonnam Dragons
futbol
13:00Molde FK II - Lørenskog IF
futbol
13:00Chamchuri United F.C. - North Bangkok Üniversitesi
futbol
13:00Paide Linnameeskond II - Pohja-Tallinna JK Volta
futbol
13:00Ararat Moskova - FC Strogino Moskova
futbol
13:00Astana II - FC Bolat
futbol
13:00B36 Torshavn II - EB Streymur II
futbol
13:00Vicem Hai Phong F.C. - Viettel F.C.
futbol
13:00Đồng Tâm Long An F.C. - Hùng Vương An Giang
futbol
13:00Bidvest Wits II - Orlando Pirates II
futbol
13:00Portimonense U23 - Setubal U23
futbol
13:00Leixoes U23 - Academica de Coimbra U23
futbol
13:00Langsning - Rintih
futbol
13:00S.L. Benfica U19 - G.D. Estoril Praia U19
futbol
13:00Young Elephant - EVO UNITED
futbol
13:00FC Real Massama U19 - GS Loures U19
futbol
13:00Tallinna JK Legion II - Tammeka Tartu III
basketbol
13:00Cantho Catfish - Thang Long Warriors
tenis
13:00Dmitry Popko - Johannes Haerteis
tenis
13:00Deviatiarov/Niki - Bertuccioli/Picchione
tenis
13:00Imanol Lopez Morillo - Oscar Jose Gutierrez
tenis
13:00Eduard Esteve Lobato - Orlando Luz
tenis
13:00Frederico Gil - Lucas Poullain
tenis
13:00Bouzo Zanotti/Crescenzi - Dmitrichenko/Rudiukova
tenis
13:00Kai Wehnelt - Louis Wessels
tenis
13:00Nicolae Frunza - Mircea-Alexandru Jecan
tenis
13:00Jose Francisco Vidal Azorín - Patrik Niklas-Salminen
futbol
13:15SK Krumvir - Svratka Brno
futbol
13:30Daegu FC - Gangwon FC
futbol
13:30Odense Boldklub U19 - AaB Fodbold U19
tenis
13:30Vaclav Safranek - Camilo Ugo Carabelli
tenis
13:30Amanmuradova/Khabibulina - Leykina/Partaud
futbol
13:45Buriram United F.C. - Sukhothai F.C.
futbol
13:45UBON UMT - Army United F.C.
futbol
14:00FC Tambov - FC Dynamo Moskova
futbol
14:00Hannover 96 - Greuther Furth
futbol
14:00VfL Bochum - SV Wehen Wiesbaden
futbol
14:00SSV Jahn Regensburg - Arminia Вielefeld
futbol
14:00Kolos Kovalevka - FC Vorskla Poltava
futbol
14:00Kfums Boldklub - Greve Fodbold
futbol
14:00Blau-Weiß 90 Berlin - TSG Neustrelitz
futbol
14:00Arvoll IL - SK Træff
futbol
14:00Lokomotiv Oslo - Ullern IF
futbol
14:00Pors Grenland - Vardeneset Ballklubb
futbol
14:00Fjora - Stord IL
futbol
14:00IK Junkeren - Harstad IL
futbol
14:00Piteå IF - Ytterhogdals
futbol
14:00Nässjö - Husqvarna FF
futbol
14:00Lindö FF - Vimmerby IF
futbol
14:00Gerdskens - Odsmals IK
futbol
14:00Onsala BK - Vinbergs
futbol
14:00Trosa Vagnharad - Enhorna
futbol
14:00Nybro IF - Sölvesborgs GoIF
futbol
14:00IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF
futbol
14:00Madura United - PSIS Semarang
futbol
14:00Kaya F.C. - Stallion Laguna
futbol
14:00Trat FC - PTT Rayong F.C.
futbol
14:00Boldklubben 1908 - Avedøre IF
futbol
14:00Antalyaspor U19 - Osmanlıspor U19
futbol
14:00Elazığspor U19 - Adana Demirspor U19
futbol
14:00Puskas Akademia U19 - Debreceni U19
futbol
14:00VfL Wolfsburg II - FC Eintracht Norderstedt 03
futbol
14:00SV Werder Bremen III - Habenhauser FV
futbol
14:00Shaanxi Athletic - Pekin Spor Üniversitesi
futbol
14:00Customs United - Nong Bua Pitchaya
futbol
14:00FK Baykonur Kızılorda - Kaspiy FK
futbol
14:00Kızıljar FK - Jetısu II
futbol
14:00Sa Kaeo City - Chiang Rai City FC
futbol
14:00Lamphun Warrior - Muangkan United
futbol
14:00Ang Thong F.C. - Ubon Ratchathani
futbol
14:00Bangkok Thonburi Üniversitesi - Phuket City
futbol
14:00Kayrat Akademia - Makhtaaral
futbol
14:00Phnom Penh Crown FC - Soltilo Angkor
futbol
14:00SIF - Närpes Kraft
futbol
14:00VFC Plauen - VFL 05 Hohenstein-Ernstthal
futbol
14:00Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng F.C.
futbol
14:00Zhejiang Yiwu Mall - Sichuan Jiuniu
futbol
14:00Phrae United - Chachoengsao
futbol
14:00IF Bromharitaojkarna U19 - Akropolis U19
futbol
14:00Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis
futbol
14:00Mura U19 - Gorica U19
futbol
14:00Jutrzenka Giebultow - Hutnik Nowa Huta
futbol
14:00National Defense Ministry - Kirivong Sok Sen Chey
futbol
14:00Niendorfer TSV U19 - Hamburger SV U19
futbol
14:001. FSV Mainz 05 U19 - SpVgg Greuther Fürth U19
futbol
14:00Than Quảng Ninh F.C. - Becamex Binh Duong F.C.
futbol
14:00Silkeborg IF U19 - Vejle U 19
basketbol
14:00Lakeside Lightning - Geraldton Buccaneers
basketbol
14:00Mono Scorpions - Hitech Assumption Thonburi
tenis
14:00Comesana/Cerundolo - Ivanov/Tamm
tenis
14:00Sandro Ehrat - Benjamin Bonzi
tenis
14:00Cristina-Andreea Mitu - Emily Arbuthnott
futbol
14:15Næstved BK - Vendsyssel
futbol
14:15TPS U20 - HJK Helsinki U20
futbol
14:30Guangdong Southern Tigers - Meizhou Hakka
futbol
14:30Liaoning Whowin F.C. - Shijiazhuang Ever Bright
futbol
14:30Qingdao Hainiu F.C. - Sichuan Annapurna
futbol
14:30Akademiya Ontustık - Altay DKB
futbol
14:30Wuhan Three Towns - Kunshan
futbol
14:30VSG Altglienicke - Berliner FC Dynamo
futbol
14:30Lichtenberg 47 - FSV Wacker 90 Nordhausen
futbol
14:30FSV Union Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
futbol
14:30Heilongjiang Lava - Xinjiang Tianshan Leopard
futbol
14:30Chengdu Better City - Harbin Yiteng F.C.
futbol
14:30Weiche Flensburg II - Inter Turkspor Kiel
futbol
14:30Fujian Tianxin - Hunan Xiangtao FC
futbol
14:30Bischofswerdaer 08 - BFC Viktoria 1889
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
basketbol
14:30Yunanistan - Ürdün
basketbol
14:30Fransa - Yeni Zelanda
tenis
14:30Weis/Vidal Azorin - Kossek/Smola
tenis
14:30Arnaud Bovy - Dan Added
futbol
14:30Norwich City - Chelsea
futbol
14:30Derby County - West Bromwich Albion
futbol
14:30Doncaster Rovers - Lincoln City
futbol
14:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
14:30KFUM BK Roskilde - FC Allerød
futbol
14:30Ullareds - Eslovs BK
futbol
14:30Union Viera CF - CD Tenerife II
futbol
14:30Pusamania Borneo F.C. - Semen Padang F.C.
futbol
14:30Hangzhou Greentown F.C. - Guizhou Zhicheng F.C.
futbol
14:35Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin F.C.
futbol
14:45FA 2000 - Slagelse B&I
diğer
15:00Politechnika Lublin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
diğer
15:00Meksika U19 - Mısır U19
diğer
15:00İran U19 - Kolombiya U19
futbol
15:001. FC Magdeburg - TSV 1860 München
futbol
15:00SV Meppen - FC Carl Zeiss Jena
futbol
15:00FC Bayern Munich II - Chemnitzer FC
futbol
15:00SG Sonnenhof Großaspach - FC Viktoria Köln
futbol
15:00SC Preußen Münster - KFC Uerdingen 05
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - Würzburger Kickers
futbol
15:00Koge Nord - IF Skjold Birkerød
futbol
15:001. CfR Pforzheim - SV Göppingen
futbol
15:00SGV Freiberg - Freiburger FC
futbol
15:00Sf Dorfmerkingen - FSV 08 Bissingen
futbol
15:00TSV Ilshofen - SV Linx
futbol
15:00SV Seligenporten - Großbardorf
futbol
15:00TSV 1865 Dachau - SpVgg Hankofen-Hailing
futbol
15:00Brinkumer SV - Leher Turnerschaft
futbol
15:00Meiendorfer SV - Sasel
futbol
15:00FC Brandenburger Sud 05 - Hertha 06
futbol
15:00Staaken - Victoria Seelow
futbol
15:00FC Torgelower SV Greif - MSV Pampow
futbol
15:00TSV Eintracht Stadtallendorf - TSV Steinbach
futbol
15:00Grimma - Oberlausitz Neugersdorf
futbol
15:001. FC Kaiserslautern II - Wormatia Worms
futbol
15:00Husumer SV - SV Eichede
futbol
15:00TSB Flensburg - Phonix Lubeck
futbol
15:00Sunndal - Spjelkavik IL
futbol
15:00Brumunddal Fotball - Kolstad
futbol
15:00Fana IL - Vestfossen IF
futbol
15:00Friska Viljor FC - Taftea
futbol
15:00IFK Luleå - IFK Östersund
futbol
15:00FK Älmeboda/Linneryd - Nosaby IF
futbol
15:00IFK Timra - IF Gottne
futbol
15:00Kramfors-Alliansen - Umeå IK
futbol
15:00Karlskrona AIF - Ifo Bromolla IF
futbol
15:00Skellefteå FF - Sandviks IK
futbol
15:00Grebbestad - Savedalens IF
futbol
15:00Stenungsunds IF - IFK Uddevalla
futbol
15:00Torslanda IK - IFK Tidaholm
futbol
15:00IFK Mora - IFK Stocksund
futbol
15:00Karlbergs BK - Valbo FF
futbol
15:00Eneby BK - IK Tord
futbol
15:00Högsby - Tranas FF
futbol
15:00Tenhults IF - Torstorps IF
futbol
15:00IFK Falköping FF - Alingsas IF
futbol
15:00Melleruds IF - Frammestads IK
futbol
15:00FC Rosengard - IS Halmia
futbol
15:00KSF Prespa Birlik - Ängelholms FF
futbol
15:00Hestrafors IF - Dalen Krokslätts FF
futbol
15:00Hisingsbacka - Virgo
futbol
15:00Ostavalls IF - Iggesunds IK
futbol
15:00Stode - IF Algarna
futbol
15:00Sund IF - Frösö IF
futbol
15:00IFK Holmsund - Harads IF
futbol
15:00IFK Uppsala - Vartans IK
futbol
15:00Marsta - BKV Norrtälje
futbol
15:00Vasteras IK - Vallentuna BK
futbol
15:00IFK Grimslov - Karlshamn United
futbol
15:00Angby - FOK Farsta
futbol
15:00Hanvikens - Eskilstuna City FK
futbol
15:00Hargs - Tullinge
futbol
15:00Värmdö IF - Vasterhaninge IF
futbol
15:00Saksemara IF - Horvikens IF
futbol
15:00Flagg - Kulladals
futbol
15:00IFK Trelleborg - Tomelilla IF
futbol
15:00Kvarnby IK - Sodra Sandby IF
futbol
15:00Sandvikens IF - Rengsjö SK
futbol
15:00Torsakers IF - Heby AIF
futbol
15:00Anderstorps IF - Raa IF
futbol
15:00Gnosjo - Höganäs BK
futbol
15:00Högaborgs BK - Markaryds IF
futbol
15:00Skene IF - Laholms
futbol
15:00FBK Karlstad - Nora
futbol
15:00Assyriska BK - Qviding FIF
futbol
15:00ATUS Ferlach - SV Spittal
futbol
15:00Middelfart G&BK - Akademisk Boldklub
futbol
15:00Bangkok United F.C. - Port FC
futbol
15:00Bahlinger SC - FC 08 Homburg
futbol
15:00FC St. Pauli II - Hannover 96 II
futbol
15:00SV Turkgucu Ataspor - 1. FC Nuremberg II
futbol
15:00FC Bayern Alzenau - TSG Balingen
futbol
15:00Alemannia Aachen - VfB Homberg
futbol
15:00SpVgg Greuther Fürth II - TSV Buchbach
futbol
15:00SV Wacker Burghausen - FC Memmingen
futbol
15:00VfB Eichstätt - FV Illertissen
futbol
15:00TSV Aubstadt - FC Augsburg II
futbol
15:00SSV Ulm 1846 - Rot-Weiss Koblenz
futbol
15:00Sportfreunde Lotte - SV Rodinghausen
futbol
15:00VfR Aalen - FK Pirmasens
futbol
15:00Kickers Offenbach - SV Elversberg
futbol
15:001. FC Saarbrucken - FC Astoria Walldorf
futbol
15:00Giessen - FSV Frankfurt
futbol
15:00Borussia Mönchengladbach II - SV Lippstadt 08
futbol
15:00SV Bergisch Gladbach 09 - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
15:00Tvååkers IF - Utsiktens BK
futbol
15:00Air F.C. - Kasetsart Üniversitesi
futbol
15:00Rayong - Ayutthaya United
futbol
15:00BK Forward - Nykopings BIS
futbol
15:00Lunds BK - Skövde AIK
futbol
15:00Aktöbe Zhas - Kyran FC
futbol
15:001. FC Schweinfurt 05 - Viktoria Aschaffenburg
futbol
15:00FK Vidar - Nardo FK
futbol
15:00Salon Vilpas - JIK
futbol
15:00Tove - JyTy Turku
futbol
15:00Sai Gon - Thanh Hoa F.C.
futbol
15:00Boldklubben Frem - Hellerup IK
futbol
15:00FC Helsingør - Vanløse IF
futbol
15:00Aarhus Fremad - Sydvest 05
futbol
15:00Jammerbugt FC - Næsby BK
futbol
15:00Brabrand IF - Thisted FC
futbol
15:00HAPK - STPS
futbol
15:00FC Karpaty Lviv U21 - Zorya Luhansk U21
futbol
15:00Miramar Misiones U19 - C.A. Cerro U19
futbol
15:00Defensor Sporting U19 - River Plate U19
futbol
15:00Club Atlético Boston River SAD U19 - Racing Club de Montevideo U19
futbol
15:00Bursaspor U19 - Altınordu U19
futbol
15:00Dalum IF - VSK Aarhus
futbol
15:00Ri-Pa - Simpeleen Urheilijat
futbol
15:00MPS Atletico Malmi - CLE
basketbol
15:00Perry Lakes Hawks - Joondalup City Wannero Wolves
tenis
15:00Andrej Martin - Guilherme Clezar
tenis
15:00Brkic/Pavic - Cacic/Sancic
tenis
15:00Réka-Luca Jani - Katharina Gerlach
tenis
15:00Laurynas Grigelis - Daniel Masur
tenis
15:00Peter Heller - Bruno Sant'anna
futbol
15:30Academica Clinceni - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
15:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
futbol
15:30Lao Toyota - Lao Police Club
futbol
15:30SVV Scheveningen - VV Katwijk
futbol
15:30AFC Amsterdamsche - GVVV Veenendaal
futbol
15:30Koninklijke HFC - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
15:30Masters Security - Proline FC
basketbol
15:30Imus Bandera - Rizal Golden Coolers
tenis
15:30Vavassori/Margaroli - Begemann/Mergea
tenis
15:30Azevedo Pereira E Oliveira/Bothwell - Tchoutakian/Escoffier
tenis
15:30Nouza/Skoch - Johnson/Johnson
diğer
16:00Chalube - Arrows
futbol
16:00Black Leopards F.C. - Highlands Park F.C.
futbol
16:00FC Tobol Kostanay - Atırau
futbol
16:00Ordabası - FC Şahter Karağandı
futbol
16:00KS Cracovia - Arka Gdynia
futbol
16:00Troyes AC - RC Lens
futbol
16:00Lamontville Golden Arrows F.C. - Chippa United F.C.
futbol
16:00TS Sporting - Richards Bay
futbol
16:00Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin
futbol
16:00Dalstorps IF - IFK Berga
futbol
16:00FC Kolomna - Veles Moskova
futbol
16:00Skovshoved IF - Holbæk B&I
futbol
16:00DJK Vilzing - DJK Don Bosco
futbol
16:00Wurzburger FV - Abtswind
futbol
16:00SV Donaustauf - Kirchanschöring
futbol
16:00Hanau 93 - KSV Baunatal
futbol
16:00Hessen Dreieich - KSV Hessen Kassel
futbol
16:00SV Rot-Weiß Hadamar - SC Viktoria Griesheim
futbol
16:00SV Neuhof 1910 - TSV Lehnerz
futbol
16:00VfL Halle 1896 - FC Carl Zeiss Jena II
futbol
16:00Oldenburger - VfB Lübeck II
futbol
16:00Eidsvold - Kråkerøy IL
futbol
16:00FK Donn - IL Flint Tonsberg
futbol
16:00Madla - Vindbjart FK
futbol
16:00Staal Jørpeland IL - Storms Ballklubb
futbol
16:00Djerv Haugesund - Lysekloster Idrettslag
futbol
16:00FK Fyllingsdalen - Bergen Nord
futbol
16:00Asarums IF FK - Raaslatts SK
futbol
16:00Brantevik/Rörum Österlen FF - Räppe GOIF
futbol
16:00Vänersborgs IF - Nordvärmland FF
futbol
16:00Gamla Upsala SK - Täby FK
futbol
16:00Kungsangens IF - Enköpings SK
futbol
16:00Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK
futbol
16:00Sundbybergs - FC Gute
futbol
16:00IK Sleipner - Skarblacka IF
futbol
16:00Mjolby AI - Smedby AIS
futbol
16:00Holmalunds IF - Tidaholms GoIF
futbol
16:00Storfors AIK - Ohtana/Aapua FF
futbol
16:00Fanna BK - Brottby
futbol
16:00Vaxjo Norra - IFK Karlshamn
futbol
16:00GIF Nike - IF Lödde
futbol
16:00Forsa IF - Avesta AIK
futbol
16:00IFK Fjärås - Älmhults IF
futbol
16:00IFK Olme - Säffle FF
futbol
16:00IFK Sunne - IK Arvika Footall
futbol
16:00Kungsör BK - Hertzoga
futbol
16:00Gefle IF - Umeå FC
futbol
16:00FK Rēzekne - Auda Riga
futbol
16:00Arsenal Dzerzhinsk - Victoria Maryina Gorka
futbol
16:00VMFD Zalgiris Vilnius II - FK Banga Gargždai
futbol
16:00Malindi - Mogadishu City
futbol
16:00Prachuap F.C. - Samut Prakan City
futbol
16:00Banik Sous - FK Neratovice-Byškovice
futbol
16:00FC Vitebsk - Neman Grodno
futbol
16:00FC BATE Borisov II - Slavia-Mozyr II
futbol
16:00JK Nõmme Kalju - FC Levadia Tallinn
futbol
16:00Grom Nowy Staw - Gornik Konin
futbol
16:00ZESCO United F.C. - Green Mamba
futbol
16:00Ferroviário de Maputo - Incomati Xinavane
futbol
16:00Fortuna Düsseldorf II - FC Schalke 04 II
futbol
16:00Chapungu United F.C. - CAPS United F.C.
futbol
16:00Ngezi Platinum - Hwange FC
futbol
16:00Yadah - Herentals College
futbol
16:00FC Samtredia - Spartaki-Tskhinvali
futbol
16:00Police Tero - Chiangmai United
futbol
16:00Melaka United - Felda United F.C.
futbol
16:00Pahang FA - Sabah FA
futbol
16:00Finn Harps U19 - Bohemian F.C. U19
futbol
16:00FC Rijnsburgse Boys - De Treffers
futbol
16:00ASWH - SV Spakenburg
futbol
16:00SU Sintrense - Clube Oriental de Lisboa
futbol
16:00Penang FA - Perak
futbol
16:00Goncalense - Bonsucesso Futebol Clube
futbol
16:00B.93 Copenhagen - BK Avarta
futbol
16:00Brønshøj BK - Hillerod
futbol
16:00Platinum - Big Bullets F.C.
futbol
16:00Black Stars Basel - Yverdon Sport
futbol
16:00Lori - Noah Yerevan
futbol
16:00Blumenthaler SV - FC Oberneuland
futbol
16:00UCD U19 - Wexford U19
futbol
16:00IJsselmeervogels - Sparta Rotterdam II
futbol
16:00FC Istiklol Dushanbe - Hatlon
futbol
16:00Azam FC - Fasil Kenema
futbol
16:00Maccabi Petah Tikva F.C. U19 - Maccabi Haifa F.C. U19
futbol
16:00Türk Gücü Friedberg - FC 1931 Eddersheim e.V.
futbol
16:00Legion Makhachkala - Mahaçkale
futbol
16:00Troyes - Lens (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
16:00Kampala University Eagles - UCU Canons
tenis
16:00Amanda Carreras - Sinja Kraus
futbol
16:05Rentistas - C.S.D. Villa Española
futbol
16:30Engers - SV Gonsenheim
futbol
16:30Karbach - SV Eintracht Trier 05
futbol
16:30TSG Pfeddersheim - SV Röchling Völklingen
futbol
16:30TuS Koblenz - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30Swords Celtic - St. Patrick's CYFC
futbol
16:30Bali United Pusam F.C. - Arema FC
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlı Spor
futbol
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokol Ostroda
futbol
16:30Quick Boys - Noordwijk
futbol
16:30Sandnes Ulf - Aalesunds FK
futbol
16:30Township Rollers - Young Africans S.C.
futbol
16:30Persiraja Aceh - Persibat Batang
futbol
16:30SV Oberachern - Neckarsulmer Sport-Union
futbol
16:30Maccabi Netanya F.C. U19 - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. U19
futbol
16:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C. U19 - Beitar Nes Tubruk F.C U19
futbol
16:30FC Hapoel Nir Ramat HaSharon U19 - Hapoel Raanana U19
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
16:30Cagla Buyukakcay - Maryna Zanevska
tenis
16:30Mathieu Perchicot - Gabriel Petit
diğer
16:30Ben Tre U20 - Vinh Long U20
futbol
16:301. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach
futbol
16:30SC Paderborn 07 - SC Freiburg
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 Leverkusen
futbol
16:30FC Augsburg - Union Berlin
futbol
16:30TSG 1899 Hoffenheim - Werder Вremen
futbol
16:30FC Ufa - FC Zenit Saint Petersburg
futbol
16:30FC Nöttingen - FV Ravensburg
futbol
16:30Rielasingen-Arlen - SSV Reutlingen 05
futbol
16:30Turkspor Augsburg - SV Pullach
diğer
17:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
futbol
17:00Brighton & Hove Albion - Southampton
futbol
17:00Manchester United - Crystal Palace
futbol
17:00Sheffield United - Leicester City
futbol
17:00Watford - West Ham United
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - Örebro SK
futbol
17:00Charlton Athletic - Brentford
futbol
17:00Hull City - Bristol City
futbol
17:00Barnsley - Luton Town
futbol
17:00Fulham - Nottingham Forest
futbol
17:00Blackburn Rovers - Cardiff City
futbol
17:00Huddersfield Town - Reading
futbol
17:00Preston North End - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Queens Park Rangers - Wigan Athletic
futbol
17:00Stoke City - Leeds United
futbol
17:00Middlesbrough - Millwall
futbol
17:00Clyde F.C. - Falkirk
futbol
17:00Ross County - Livingston
futbol
17:00Dunfermline Athletic - Dundee United
futbol
17:00Ayr United - Queen of the South
futbol
17:00Hamilton Academical - Motherwell
futbol
17:00Hibernian - St. Johnstone F.C.
futbol
17:00Kilmarnock - Aberdeen
futbol
17:00Dundee - Inverness
futbol
17:00Alloa Athletic - Arbroath F.C.
futbol
17:00Bristol Rovers - Oxford United
futbol
17:00Newport County - Crewe Alexandra
futbol
17:00Stenhousemuir - Edinburgh City FC
futbol
17:00East Fife F.C. - Airdrie United
futbol
17:00Dumbarton - Stranraer
futbol
17:00Peterhead - Forfar Athletic
futbol
17:00Raith Rovers - Montrose F.C.
futbol
17:00Stirling Albion - Cove Rangers FC
futbol
17:00Cambridge United - Oldham Athletic
futbol
17:00Bradford City - Forest Green Rovers
futbol
17:00Plymouth Argyle - Walsall
futbol
17:00Colchester United - Northampton Town
futbol
17:00Mansfield Town - Stevenage
futbol
17:00Cheltenham Town - Swindon Town
futbol
17:00Macclesfield Town - Scunthorpe United
futbol
17:00Rochdale - Blackpool
futbol
17:00Shrewsbury Town - Burton Albion
futbol
17:00Coventry City - Gillingham
futbol
17:00Morecambe - Exeter City
futbol
17:00Grimsby Town - Port Vale
futbol
17:00Cowdenbeath - Annan Athletic F.C.
futbol
17:00Queen's Park F.C. - Elgin City F.C.
futbol
17:00Albion Rovers - Brechin City
futbol
17:00Yeovil Town - Maidenhead United
futbol
17:00Sunderland - AFC Wimbledon
futbol
17:00Fleetwood Town - Accrington Stanley
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Southend United
futbol
17:00Carlisle United - Salford City
futbol
17:00Leyton Orient - Crawley Town
futbol
17:00Halifax Town - Fylde
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Peterborough United
futbol
17:00Wrexham - Barnet
futbol
17:00Chorley - Hartlepool United
futbol
17:00Bromley - Boreham Wood
futbol
17:00Chesterfield - Barrow
futbol
17:00Eastleigh - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Harrogate Town - Stockport County
futbol
17:00Woking - Solihull Moors
futbol
17:00Sutton United - Dover Athletic
futbol
17:00Ebbsfleet United - Notts County
futbol
17:00PFC Oleksandriya - FC Desna Chernihiv
futbol
17:00Douglas Hall - College Corinthians
futbol
17:00Ringmahon Rangers - Rockmount
futbol
17:00Kuopion Palloseura - Vaasan Palloseura
futbol
17:00Clube Atlético Mineiro - Bajai LSE
futbol
17:00ZKS Olimpia Zambrów - RKS Radomsko
futbol
17:00Corinthian-Casuals FC - Carshalton Athletic F.C.
futbol
17:00Metropolitan Police F.C. - Hartley Wintney F.C.
futbol
17:00Swindon Supermarine - Salisbury City
futbol
17:00Weston-super-Mare - Poole Town F.C.
futbol
17:00Wimborne Town F.C. - Taunton Town F.C.
futbol
17:00Gosport Borough - Hendon F.C.
futbol
17:00Farnborough - Merthyr Town FC
futbol
17:00Chesham United F.C. - Truro City
futbol
17:00Margate - Lewes F.C.
futbol
17:00Haringey Borough - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
17:00Leatherhead - Enfield Town F.C.
futbol
17:00Merstham F.C. - East Thurrock United
futbol
17:00A.F.C. Hornchurch - Kingstonian F.C.
futbol
17:00Potters Bar Town F.C. - Folkestone Invicta
futbol
17:00Altrincham - Darlington
futbol
17:00Bradford Park Avenue - Blyth Spartans A.F.C.
futbol
17:00Guiseley - Alfreton Town
futbol
17:00Hereford - Brackley Town
futbol
17:00King's Lynn Town F.C. - Curzon Ashton
futbol
17:00Kidderminster Harriers - Chester
futbol
17:00Gateshead - Farsley Celtic
futbol
17:00Gloucester City - Boston United
futbol
17:00Leamington F.C. - Kettering Town
futbol
17:00Billericay Town F.C. - St Albans
futbol
17:00Spennymoor Town F.C. - York City
futbol
17:00Dartford - Braintree Town
futbol
17:00Chelmsford City - Welling United
futbol
17:00Concord Rangers - Maidstone United
futbol
17:00Chippenham Town F.C - Weymouth
futbol
17:00Oxford City - Hemel Hempstead Town
futbol
17:00Dorking Wanderers - Hampton & Richmond Borough
futbol
17:00Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet F.C.
futbol
17:00Wealdstone - Hungerford Town F.C.
futbol
17:00Tonbridge Angels - Havant & Waterlooville
futbol
17:00Slough Town F.C. - Bath City
futbol
17:00Banbury United - Kings Langley
futbol
17:00Royston Town - Coalville Town F.C.
futbol
17:00Stratford Town - Rushden & Diamonds
futbol
17:00Redditch United - Lowestoft Town
futbol
17:00St Ives Town - Stourbridge
futbol
17:00Barwell F.C. - Biggleswade Town F.C.
futbol
17:00F.C. United of Manchester - Scarborough Athletic F.C.
futbol
17:00Basford United FutbolClub - Lancaster City F.C.
futbol
17:00Stafford Rangers - Matlock Town F.C.
futbol
17:00Nuneaton Town - Needham Market F.C.
futbol
17:00Hitchin Town F.C. - Rushall Olympic F.C.
futbol
17:00Leiston F.C. - Tamworth
futbol
17:00Hednesford Town - Alvechurch
futbol
17:00Bamber Bridge F.C. - Ashton United F.C.
futbol
17:00Buxton F.C. - Whitby Town
futbol
17:00South Shields - Hyde United
futbol
17:00Gainsborough Trinity - Warrington Town F.C.
futbol
17:00Bolton Wanderers - Ipswich Town
futbol
17:00Paraná Clube - Criciúma Esporte Clube
futbol
17:00Southport - Telford United
futbol
17:00Ekenäs IF - Turun Palloseura
futbol
17:00AC Kajaani - AC Oulu
futbol
17:00FF Jaro - MYPA
futbol
17:00ATSV Erlangen - DJK Gebenbach
futbol
17:00MTV Gifhorn - SV Arminia Hannover
futbol
17:00SV Atlas Delmenhorst - 1. FC Germania Egestorf
futbol
17:00Rommen - Nordstrand IF
futbol
17:00Drøbak-Frogn IL - Halsen
futbol
17:00FK Ørn-Horten - Frigg Oslo FK
futbol
17:00SK Gjøvik-Lyn - Tiller IL
futbol
17:00Nybergsund IL-Trysil - Orkla Fotballklubb
futbol
17:00Strindheim IL - Verdal Idrettslag
futbol
17:00Elverum Fotball - Kjelsås Fotball
futbol
17:00Florø SK - FK Mjølner
futbol
17:00Finnsnes IL - Melbo
futbol
17:00Skjetten - Hønefoss BK
futbol
17:00Lidingö - Hudiksvalls ABK
futbol
17:00Härnösands FF - Söderhamns FF
futbol
17:00Carlstad United BK - Bodens BK
futbol
17:00Sollentuna FK - Karlslunds IF
futbol
17:00Åtvidabergs FF - Eskilsminne IF
futbol
17:00Kristianstads FF - Lindome GIF
futbol
17:00C.D. Primeiro de Agosto - KMKM FC
futbol
17:00FC Baranovichi - FC Granit Mikashevichi
futbol
17:00FC Orsha - Rukh Brest
futbol
17:00FC Slonim - Naftan Novopolotsk
futbol
17:00FC Smorgon - Belshina Bobruisk
futbol
17:00Knockbreda F.C. - Ards F.C.
futbol
17:00Loughgall - Dundela F.C.
futbol
17:00Maccabi Tel Aviv F.C. U19 - Hapoel Be'er Sheva F.C. U19
futbol
17:00Enyimba International F.C. - Rahimo
futbol
17:00Tromsø IL II - Gjellerasen
futbol
17:00SK Vard Haugesund - Valdres FK
futbol
17:00SC Imst - SV Wörgl
futbol
17:00Esae - SNIM
futbol
17:00Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
futbol
17:00Crusaders F.C. - Larne F.C.
futbol
17:00Carrick Rangers F.C. - Cliftonville
futbol
17:00Ballymena United F.C. - Glentoran Belfast United
futbol
17:00Dungannon Swifts F.C. - Glenavon F.C.
futbol
17:00Coleraine F.C. - Institute F.C.
futbol
17:00FC Viikingit - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
17:00KF Skënderbeu Korçë - Flamurtari Vlorë
futbol
17:00FC Akzhayik - Ekibastuzets
futbol
17:00Bærum SK - Idrettsforeningen Fram
futbol
17:00Sola Fotball - Bryne FK
futbol
17:00IL Stjørdals-Blink - Byåsen Toppfotball
futbol
17:00JIPPO - JaPS
futbol
17:00HIFK II - Finnkurd
futbol
17:00FC Salyut Belgorod - Khimik-Arsenal
futbol
17:00SJK Akatemia - Hercules Oulu
futbol
17:00HNK Rijeka U19 - NK Hrvatski Dragovoljac U19
futbol
17:00Åsane Fotball - Sotra SK
futbol
17:00Cruz Azul U20 - Puebla F.C. U20
futbol
17:00FC Zürich II - Stade Nyonnais
futbol
17:00Torque U19 - Basanez U19
futbol
17:00FC Avanhard Kramatorsk - FC Obolon Kyiv
futbol
17:00Civil Service Strollers - Gala Fairydean Rovers FC
futbol
17:00Vale of Leithen F.C. - Kelty Hearts
futbol
17:00East Stirlingshire F.C. - East Kilbride
futbol
17:00ESC Geestemunde - Bremer TS Neustadt
futbol
17:00Tylikratis - Sellana
futbol
17:00Tampereen Ilves II - Tampere United
futbol
17:00Beitar Jerusalem F.C. U19 - Ironi Sport Hadera F.C. U19
futbol
17:00PFC Spartak Nalchik - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Stoke - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
tenis
17:00Fernanda Contreras Gomez - Haine Ogata
tenis
17:00Luncanu/Palosi - Lazarov/Manda
tenis
17:00Wessels/Guenther - Veldheer/Zima
futbol
17:05Aris U19 - OFI Crete U19
futbol
17:30MFK Košice - MŠK Žilina II
futbol
17:30Landskron - Blau Weiss Sachsenburg
futbol
17:30FK BSK Borča - FK Teleoptik
futbol
17:30Jedinstvo Bosnjace - SFS Borac
futbol
17:30PPT Trstenik - FK Jagodina
futbol
17:30FK Sloga Kraljevo - FC Edinstvo Volgograd
futbol
17:30Sloga Pozega - Loznica
futbol
17:30FC Slovan Rosice - 1. SC Znojmo
futbol
17:30FC Hlučín - 1. FC Slovácko II
futbol
17:30Sindelic - Toplicanin
futbol
17:30Komeetat U20 - KoiPS U20
futbol
17:30FK Púchov - FC Petržalka 1898
futbol
17:30FC MSA Dolní Benešov - FK Blansko
futbol
18:00K.S. Sokół Kleczew - SKS Bałtyk Gdynia
futbol
18:00C.D. Feirense - Académico de Viseu FC
futbol
18:00Maccabi Haifa F.C. - Hapoel Ra'anana A.F.C.
futbol
18:00TSV Nördlingen - TSV Schwaben Augsburg
futbol
18:00Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja
futbol
18:00OFK Grbalj - OFK Petrovac
futbol
18:00Atlético Petróleos Luanda - Matlama
futbol
18:00FK Radnički 1923 - FK Smederevo
futbol
18:00Sindelic Belgrade - Dinamo Vranje
futbol
18:00Sumqayit - Sabail
futbol
18:00Slovan Velvary - Jablonec II
futbol
18:00FK Vardar - FK Rabotnički
futbol
18:00Entente Sannois Saint-Gratien - Poissy
futbol
18:00SV Neuhofen / SV Ried Amatöre II - ASCO ATSV Wolfsberg
futbol
18:00FC Strumska Slava - PFC Hebar Pazardzhik
futbol
18:00Pomorie - Ludogorets II
futbol
18:00Septemvri Sofia - Kariana Erden
futbol
18:00Stal Rzeszów - Elana Toruń
futbol
18:00FK Radnik Bijeljina - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
18:00NK Čelik Zenica - Tuzla City
futbol
18:00FC Milsami - FC Zimbru Chișinău
futbol
18:00ATSV Stadl-Paura - Kalsdorf
futbol
18:00TSV 1896 Rain am Lech - VfR Garching
futbol
18:00Brezice - FC Koper
futbol
18:00Metropolitanos FC - Zulia
futbol
18:00Rapid București - ASU Poli Timisoara
futbol
18:00КНК Fužinar - NK Radomlje
futbol
18:00NK Krka - NK Krško
futbol
18:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Mlada Boleslav II
futbol
18:00TJ Jiskra Domažlice - Slavia II
futbol
18:00Orijent - GNK Dinamo Zagreb II
futbol
18:00Panaderia Pulido - CD Atletico Paso
futbol
18:00Tigres de la UANL U20 - Club America Mexico U20
futbol
18:00NK Korotan Prevalje - ND Dravinja
futbol
18:00Urozhay Krasnodar - Spartak Vladikavkaz
futbol
18:00Castrovillari - Francavilla 1931
futbol
18:00Gorica - Roltek Dob
futbol
18:00Monheim - TVD Velbert
futbol
18:00Independiente del Valle II - Fuerza Amarilla II
futbol
18:00Achaiki FC - Diagoras Vrachneikon
futbol
18:00Kifisias FC - Ano Mera
futbol
18:00ACS Unu Gloria - CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
futbol
18:00Becej - Radnicki Zrenjanin
futbol
18:00Kozara BVS - Zeleznicar Pancevo
futbol
18:00FK Omladinac Novi Banovci - Bratstvo Prigrevica
futbol
18:00Vrsac - Radnicki Sombor
futbol
18:00Hajduk Kula - Bachka 1901
futbol
18:00Real Sport Clube de Queluz - Grupo Sportivo de Loures
futbol
18:00FK Dinamo Pančevo - 1 Maj Ruma
basketbol
18:00Our Savior - Ndejje Angels
tenis
18:00Gonzalo Villanueva - Gabriel Alejandro Hidalgo
tenis
18:00Anil/Yudanov - Arbuthnott/Vanhoutte
diğer
18:00Türkiye - Avusturya
futbol
18:00CA Osasuna - SD Eibar
futbol
18:00PFC Botev Plovdiv - FC Vitosha Bistritsa
futbol
18:00SK Rapid Wien - LASK Linz
futbol
18:00Wolfsberger AC - Rheindorf Altach
futbol
18:00SV Mattersburg - SKN St. Pölten
futbol
18:001. FK Příbram - Jablonec
futbol
18:00FC Fastav Zlín - MFK Karviná
futbol
18:001. SK Prostějov - FK Fotbal Třinec
futbol
18:00KS Wasilkow - Broń Radom
futbol
18:00MLKS Znicz Biala Piska - MMKS Concordia Elblag
futbol
18:00Huragan Morag - Ursus Warszawa
futbol
18:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - KSP Polonia Warszawa
futbol
18:00Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
futbol
18:00Miedz Legnica II - Stal Brzeg
futbol
18:00Ślęza Wrocław - Ruch Chorzow
futbol
18:00Podlasie - KSZO Ostrowiec
futbol
18:00Record Bielsko-Biala - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
18:00TS Gwarek - Ruch Zdzieszowice
futbol
18:00CKS Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
18:00Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg
futbol
18:00LKS Wolczanka Wolka Pelkinska - Hetman Zamość
futbol
18:00GPTS Avia Świdnik - Motor Lublin
futbol
18:00Foto-Higiena - LZS Starowice
futbol
18:00MKS Sokol Sieniawa - Korona Kielce II
futbol
18:00NKP Podhale - Stal Kraśnik
futbol
18:00Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo
tenis
18:05Fernanda Brito - Noelia Zeballos
tenis
18:05Montserrat Gonzalez - Anna Morgina
diğer
18:30Bulgaristan U19 - Çek Cumhuriyeti U19
diğer
18:30Rusya U19 - Nijerya U19
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
futbol
18:30Wil 1900 - Kriens
futbol
18:30Stripfing Weiden - ASK Ebreichsdorf
futbol
18:30JS Kairouan - AS Slimane
futbol
18:30JK Narva Trans - FC Flora Tallinn
futbol
18:30ASEC Mimosas - AFAD Djékanou
futbol
18:30Club Africain - Stade Tunisien
futbol
18:30NK Dugopolje - NK Croatia Zmijavc
futbol
18:30HNK Cibalia - NK Dubrava
futbol
18:30Garbarnia Kraków - Lech Poznań II
futbol
18:30Urartu - Gandzasar FC
futbol
18:30Mikkelin Palloilijat - FC Reipas Lahti
futbol
18:30Tataouine - Espérance de Tunis
tenis
18:30Thiago Agustin Tirante - Shintaro Mochizuki
tenis
18:30Eri Shimizu - Aleksandra Pitak
futbol
18:45Shahin Bushehr - Sepahan Isfahan F.C.
futbol
18:50Al-Fateh SC - Al Shabab Riyadh
diğer
19:00MCKiS Jaworzno - BK Kluczbork
futbol
19:00Lamia F.C. - Panathinaikos
futbol
19:00Parma F.C. - Juventus F.C.
futbol
19:00U.S. Salernitana 1919 - Delfino Pescara 1936
futbol
19:00F.C. Krotone - Cosenza Calcio
futbol
19:00FC Krasnodar - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Doxa Katokopias - AC Omonia
futbol
19:00FC Dornbirn 1913 - Kapfenberger SV
futbol
19:00Diósgyőri VTK - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
19:00Várda SE - Újpest
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Zalaegerszegi TE
futbol
19:00Budapest Honvéd - Debreceni VSC
futbol
19:00Paksi SE - MOL Vidi
futbol
19:00Rosenborg BK - Stabæk Fotball
futbol
19:00Kaizer Chiefs F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
19:00NK Domžale - NK Aluminij
futbol
19:00Real Oviedo - CD Lugo
futbol
19:00Racing de Santander - UD Almería
futbol
19:00JKS Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
futbol
19:00KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdanski
futbol
19:00Ironi Sport Hadera F.C. - F.C. Ashdod
futbol
19:00AS Yzeure - AS Saint-Priest
futbol
19:00PD Ergue Gaberic - GSI Pontivy
futbol
19:00FC 08 Villingen - VfB Stuttgart II
futbol
19:00Urduliz - Juventud Deportiva Somorrostro
futbol
19:00Leganés II - ED Moratalaz
futbol
19:00SD Leioa - CD Guijuelo
futbol
19:00Íþróttabandalag Akraness - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
19:00Þór Akureyri - Leiknir Reykjavík
futbol
19:00Ungmennafélag Njarðvíkur - IF Magni Grenivik
futbol
19:00Sollentuna FK U19 - Bele Barkarby U19
futbol
19:00Glengad United - Waterford United F.C.
futbol
19:00HNK Hajduk Split U19 - Inter Zapresic U19
futbol
19:00SV Seekirchen 1945 - Salzburger AK 1914
futbol
19:00FK Liepāja - FK Ventspils
futbol
19:00US Lusitanos Saint-Maur - Reims II
futbol
19:00FC Nantes II - Stade Bordelais
futbol
19:00FK Sarajevo - FK Velež Mostar
futbol
19:00Marinhense U19 - Pombal U19
futbol
19:00Trofense U19 - Moreirense U19
futbol
19:00Varzim S.C. U19 - AD Barroselas U19
futbol
19:00EFC Fréjus Saint-Raphaël - FC Martigues
futbol
19:00Marseille Endoume - Lyonnais II
futbol
19:00Bourges - Montpellier II
futbol
19:00St. Pryve St. Hilaire - Vendée Les Herbiers
futbol
19:00AS Saint-Étienne II - Blois Foof 41
futbol
19:00US Colomiers Football - Trélissac FC
futbol
19:00Universidad de Guadalajara II - Cimarrones de Sonora II
futbol
19:00SC Bastia - Lille OSC II
futbol
19:00Las Palmas III - UD Tenerife Sur Ibarra
futbol
19:00UD Gijón Industrial - Club Deportivo Llanes
futbol
19:00CS Sedan Ardennes - Jeanne d'Arc de Drancy
futbol
19:00Limonest - Montlucon
futbol
19:00Famalicao U19 - F.C. Paços de Ferreira U19
futbol
19:00C.F. Os Belenenses U19 - Tondela U19
futbol
19:00U.D. Leiria U19 - Amora U19
futbol
19:00FC Volyn Lutsk - FC Chornomorets Odesa
futbol
19:00S.C. Braga U19 - Vitoria Guimarães SC U19
futbol
19:00Feirense U19 - Rio Ave F.C. U19
futbol
19:00FC Sacavenense U19 - Associação Académica de Coimbra U19
futbol
19:00Vilafranquense U19 - Alverca U19
futbol
19:00Leixões S.C. U19 - Aves U19
futbol
19:00Black Stars Basel - Club Olympique de Bamako
futbol
19:00Orense Sporting Club - Clan Juvenil
futbol
19:00Berco - Mirandela
futbol
19:00AC Bobigny - Saint-Quentin
futbol
19:00Chamalieres - ASF Andrézieux
futbol
19:00Dorados de Sinaloa II - Club Calor de San Pedro
futbol
19:00CD Tropezón - SD Textil Escudo
futbol
19:00Parma - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:00Napsa Hurricanes - Matero Warriors
tenis
19:00Katerina Stewart - Chieh-Yu Hsu
tenis
19:00Gabriela Talaba - Maria Camila Osorio Serrano
futbol
19:05Al-Faisaly Harmah - Al Feiha
futbol
19:05Club Atlético Temperley - Club Atlético Nueva Chicago
futbol
19:15MKE Ankaragücü - Kayserispor
futbol
19:15Gimnasia y Esgrima La Plata - Defensa y Justicia
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:20Torquay United - Aldershot Town
futbol
19:30FC Schalke 04 - FC Bayern Munich
futbol
19:30Liverpool - Arsenal
futbol
19:30Willem II - FC Emmen
futbol
19:30FC Dynamo Kyiv - Olimpik
futbol
19:30CD Cobresal - Unión La Calera
futbol
19:30Union Titus Pétange - FC Rodange 91
futbol
19:30Tarxien Rainbows F.C. - Mosta F.C.
futbol
19:30Rodéo FC Toulouse - Toulouse FC II
futbol
19:30RC Villalbés - Club Deportivo As Pontes
futbol
19:30UD Santa Marta - CA Bembibre
futbol
19:30Querétaro F.C. U20 - Club León U20
futbol
19:30FC Paradiso - FC Gossau
futbol
19:30Sutjeska - Mladost Lješkopolje
futbol
19:30Mali U20 - Gana U20
futbol
19:30Senegal U20 - Burundi U20
futbol
19:30Gobelins - US Fleury-Mérogis
futbol
19:30Al-Merrikh SC - JS Kabylie
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
basketbol
19:30Guerino Vanoli Basket - Aquila Basket Trento
tenis
19:35Joao Lucas Reis Da Silva - Mauricio Echazu
futbol
19:45CF Rayo Majadahonda - Sporting de Gijón II
diğer
20:00Guantánamo - Industriales
diğer
20:00Granma - Camagüey
diğer
20:00Las Tunas - Holguín
diğer
20:00Ciego de Avila - Santiago de Küba
diğer
20:00Sancti Spíritus - Isla de la Juventud
diğer
20:00Villa Clara - Pinar del Rio
diğer
20:00Matanzas - Cienfuegos
diğer
20:00Artemisa - Mayabeque
futbol
20:00Real Madrid C.F. - Real Valladolid
futbol
20:00NK Slaven Belupo - NK Varaždin
futbol
20:00MFK Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď
futbol
20:00MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava
futbol
20:00FK Pohronie - FK AS Trenčín
futbol
20:00BSC Young Boys - FC Zürich
futbol
20:00Neuchâtel Xamax - FC Basel
futbol
20:00CD Mirandés - Cádiz CF
futbol
20:00Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
futbol
20:00FC Lausanne-Sport - FC Aarau
futbol
20:00FC Schaffhausen - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
20:00Marino de Luanco - Atlético Madrid B
futbol
20:00Villarreal CF II - Levante UD B
futbol
20:00Teuta Durrës - KS Bylis Ballsh
futbol
20:00PFC Montana - Botev Galabovo
futbol
20:00KF Tirana - Luftetari
futbol
20:00FK Sloboda Tuzla - Zvijezda 09
futbol
20:00Mamelodi Sundowns F.C. - Otoho d'Oyo
futbol
20:00FK Poprad - KFC Komarno
futbol
20:00SV Leobendorf - SC Team Wiener Linien
futbol
20:00MFK Skalica - 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
20:00Gudja United F.C. - Hibernians
futbol
20:00Atletico Astorga FC - Cultural y Deportiva Leonesa II
futbol
20:00CD Binissalem - CE Manacor
futbol
20:00FC Jove Español San Vicente - Novelda CF
futbol
20:00CD Constancia - RCD Mallorca II
futbol
20:00Betis MG U20 - Atletico Mineiro U20
futbol
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Catocha
futbol
20:00C.F. Pachuca U20 - Club Atlas U20
futbol
20:00Siquinala - C.S.D. Comunicaciones
futbol
20:00Coyotes de Tlaxcala - Reboceros de La Piedad
futbol
20:00Intercity Alicante - Atlético Saguntino
futbol
20:00Sheriff Tiraspol - FC Sfîntul Gheorghe
futbol
20:00Seraing United - K.S.V. Roeselare
futbol
20:00Virgen de Chijipata - Deportivo Escara
futbol
20:00CD Ferriolense - CF Platges de Calvia
futbol
20:00Crevillente Deportivo - CD Acero
basketbol
20:00Orléans Loiret Basket - JSF Nanterre
tenis
20:00Luz/Matos - Gakhov/Pla Malfeito
tenis
20:00Yoshitomi/Ogata - De La Pena/Contreras Gomez
tenis
20:00Mbithi/Phillips - Bendeck/Goldhoff
futbol
20:15S.C. Covilhã - Vilafranquense
futbol
20:15F.C. Penafiel - Cova da Piedade
futbol
20:30PFC Levski Sofia - PFC Lokomotiv Plovdiv
futbol
20:30SK Slavia Prague - Bohemians 1905 Prag
futbol
20:30Sektzia Nes Tziona F.C. - Maccabi Tel Aviv F.C.
futbol
20:30Real Sociedad II - Burgos CF
futbol
20:30Barakaldo CF - Unionistas de Salamanca CF
futbol
20:30Ibiza Islas Pitiusas - SD Formentera
futbol
20:30UD Collerense - Santanyi
futbol
20:45Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:45OKS Odra Opole - RKS Radomiak Radom
futbol
20:45AE Prat - Hercules
futbol
20:45FC Dinamo Brest - Energetik-BGU
futbol
20:50Al-Wahda Club Mecca - Ettifaq Dammam
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - SD Amorebieta
futbol
21:00Academie Generation Foot - LPRC Oilers
futbol
21:00Onze Createurs - Bougouni
futbol
21:00FK Metalac Gornji Milanovac - FK Bačka Palanka
futbol
21:00Trayal - FK Zemun
futbol
21:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Borac Banja Luka
futbol
21:00Ottawa Fury FC - Saint Louis FC
futbol
21:00Real Sport Club Capao da Canoa - EC Novo Horizonte
futbol
21:00Artsul F.C. - Campos AA
futbol
21:00Ipojuca AC - Retro FC Brasil
futbol
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - EC Tigres do Brasil
futbol
21:00K.S.K. Heist - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
21:00Nova Cidade - Serra Macaense
futbol
21:00America FutbolClub - Clube Atlético da Barra da Tijuca
futbol
21:00Sao Goncalo E.C - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00EC Pelotas - GE Bage
futbol
21:00Mirassol Futebol Clube - Comercial de Ribeirão Preto
futbol
21:00Clube Atlético Votuporanguense - Clube Atlético Linense
futbol
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Esporte Clube Noroeste
futbol
21:00EC Cruzeiro Porto Alegre - SC 12 Horas
futbol
21:00Club Atlético Villa Teresa - Tacuarembó F.C.
futbol
21:00Albion Montevideo - Deportivo Maldonado
futbol
21:00Sud América - Club Atlético Torque
futbol
21:00Recambios Colon - Villarreal CF III
futbol
21:00UD Maracena - UD Almería B
futbol
21:00CD Tarancon - Club Almagro KF
futbol
21:00Lorca - Estrella Grana El Palmar CF
futbol
21:00Rio Brancо SP - Maua
futbol
21:00Velo Clube U20 - Batatais U20
futbol
21:00Associação Atlética Internacional - Velo Clube SP
futbol
21:00Clube Atlético Juventus - Nacional Sao Paulo
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - EC São Bernardo
futbol
21:00EC Agua Santa - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
21:00São Bernardo Futebol Clube U20 - Associação Atlética Ponte Preta U20
futbol
21:00Rio Claro Futebol Clube - SC Atibaia
futbol
21:00Esporte Clube Taubaté - Associação Portuguesa de Desportos
futbol
21:00Ponte Preta II - Gremio Esportivo Osasco
futbol
21:00Juan Aurich - Club Deportivo Sport Loreto
futbol
21:00Matonense U20 - Taquaritinga SP U20
futbol
21:00Al-Zawra'a SC - Riffa S.C.
futbol
21:00SD Aucas II - Olmedo II
futbol
21:00Étoile du Sahel - Hafia
futbol
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - AD Itaborai
futbol
21:00NK Široki Brijeg - FK Željezničar Sarajevo
futbol
21:00FC Cerrito - Central Español
futbol
21:00Corinthians Paulista II - Desportivo Brasil
futbol
21:00Olaria Atlético Clube - Serrano Petropolis
futbol
21:00Angra dos Reis Esporte Clube - Duque de Caxias Futebol Clube
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
tenis
21:00Camila Giorgi - Magda Linette
diğer
21:00Universidad Buenos Aires U19 - River Plate U19
futbol
21:00Aris - OFI Crete
futbol
21:00CFR Cluj - FC Botoșani
futbol
21:00Dijon FCO - FC Girondins de Bordeaux
futbol
21:00Amiens SC - FC Nantes
futbol
21:00Angers SCO - FC Metz
futbol
21:00Stade Brestois 29 - Stade de Reims
futbol
21:00Cercle Brugge K.S.V. - Waasland-Beveren
futbol
21:00Sint-Truidense - S.V. Zulte Waregem
futbol
21:00Benfica - Porto
futbol
21:00Raków Częstochowa - Lech Poznań
futbol
21:00AD Alcorcón - Elche CF
futbol
21:00River Plate Montevideo - C.A. Peñarol
futbol
21:00Racing Club de Montevideo - Montevideo Wanderers F.C.
futbol
21:00Club Plaza Colonia de Deportes - Cerro Largo FC
futbol
21:00Club Atlético Boston River SAD - C.A. Progreso
futbol
21:00FK Rad - FK Mačva Šabac
futbol
21:00FK Proleter Novi Sad - FK Vojvodina
futbol
21:00FK Voždovac - FK Mladost Lučani
futbol
21:00Javor Ivanjica - FK Napredak Kruševac
futbol
21:15Olimpija Ljubljana - ND Mura 05
futbol
21:15Orlando Pirates - Green Eagles
diğer
21:20Chicago Cubs - Washington Nationals
diğer
21:20Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
diğer
21:30Tunus U19 - Tayvan U19
diğer
21:30Dominik Cumhuriyeti U19 - Güney Kore U19
futbol
21:30Olympiacos F.C. - Asteras Tripolis
futbol
21:30K.V. Oostende - KV Mechelen
futbol
21:30Club Atlético Vélez Sársfield - Newell's Old Boys
futbol
21:30Pontevedra CF - Coruxo FC
futbol
21:30CD Calahorra - Real Unión
futbol
21:30OFK Titograd - FK Kom Podgorica
futbol
21:30Balzan F.C. - Sliema Wanderers F.C.
futbol
21:30Sacachispas FC - Club Almirante Brown
futbol
21:30CSyD Flandria - Defensores Unidos
futbol
21:30Barracas Central - Chagos Islands
futbol
21:30Club Atlético Atlanta - Club Atletico Mitre
futbol
21:30Deportivo Morón - William Brown
futbol
21:30Sevilla FC II - Yeclano Deportivo
futbol
21:30Colegiales - Club Comunicaciones
futbol
21:45ACF Fiorentina - S.S.C. Napoli
futbol
21:45SC Heerenveen - FC Twente
futbol
21:45İstanbul BFK - Fenerbahçe S.K.
futbol
21:45Alanyaspor - Kasımpaşa SK
futbol
21:45U.S. Città di Pontedera - Carrarese Calcio
futbol
21:45Reggiana 1919 - FeralpiSalò
futbol
21:45Rieti - Ternana Calcio
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor
futbol
21:45Altınordu - Fatih Karagümrük SK
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Fiorentina - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
diğer
22:00Porto Riko - Küba
futbol
22:00ACD Virtus Entella - A.S. Livorno Calcio
futbol
22:00F.B.C. Unione Venezia - U.S. Cremonese
futbol
22:00Ascoli Calcio 1898 - Trapani Calcio
futbol
22:00A.S. Cittadella - Spezia Calcio
futbol
22:00Celta de Vigo - Valencia CF
futbol
22:00Getafe CF - Athletic Bilbao
futbol
22:00Inter Zapresic - NK Lokomotiva
futbol
22:00Málaga CF - UD Las Palmas
futbol
22:00Sligo Rovers F.C. - Limerick F.C.
futbol
22:00Sport Boys Warnes - Royal Pari
futbol
22:00AS Khroub - MO Béjaïa
futbol
22:00DRB Tadjenant - USM Annaba
futbol
22:00JSM Béjaïa - WA Tlemcen
futbol
22:00ASO Chlef - NA Hussein Dey
futbol
22:00Deportes Magallanes - Ñublense
futbol
22:00Ureña FC - Atlético El Vigía
futbol
22:00Raja Casablanca - Brikama United
futbol
22:00Louisville City FC - North Carolina
futbol
22:00San Fernando CD - Recreativo de Huelva
futbol
22:00CP Villarrobledo - Real Balompédica Linense
futbol
22:00Independente FC Limeira - Assisense
futbol
22:00Paulista Futebol Clube - Amparo Athletico Club
futbol
22:00Jaragua SC - Trindade AC
diğer
22:30Universidad Buenos Aires U21 - River Plate U21
futbol
22:30EC Vitoria Salvador - Operario Ferroviario
futbol
22:30Londrina Esporte Clube - EC Sao Bento SP
futbol
22:30Oeste Futebol Clube - Vila Nova
futbol
22:30C.D. Palestino - Colo-Colo
futbol
22:30Arauco Prado - Municipal De Vinto
futbol
22:30Gran Valencia FC - Yaracuyanos
futbol
22:30Yaracuy - Deportivo Petare
futbol
22:30Universitario de Sucre - Wilstermann Cooperativas
futbol
22:30Juventus Managua U20 - Diriangen U20
futbol
22:30CD Arturo Fernandez Vial - Colchagua Club de Deportes
futbol
22:30San Antonio Unido - Lautaro de Buin
futbol
22:30AC Colina - CDSC Iberia
futbol
22:30General Velasquez - Deportes Recoleta
futbol
22:30Independiente de Caquenes - CD San Marcos de Arica
futbol
22:30Universidad de Los Andes FC - Real Frontera
tenis
22:30Stewart/Talaba - Lizarazo/Osorio Serrano
diğer
23:00Gimnasia y Esgrima U21 - Velez B U21
diğer
23:00Galicia U21 - Porteno Atletico U21
diğer
23:00SESI - Volei Renata
futbol
23:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Clube Atlético Paranaense
futbol
23:00Delfin - Deportivo Cuenca
futbol
23:00Ferroviário - FC Confianca SE
futbol
23:00Club Sol de América - Deportivo Capiatá
futbol
23:00ES Sétif - Oran
futbol
23:00USM Bel-Abbès - CA Bordj Bou Arréridj
futbol
23:00C.D. Melipilla - Santiago Morning
futbol
23:00Titanes - Hermanos Colmenares
futbol
23:00Lala - Portuguesa
futbol
23:00San Martín de San Juan - Estudiantes de Buenos Aires
futbol
23:00Treze Futebol Clube - Botafogo da Paraíba
futbol
23:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - SD Imperatriz
futbol
23:00FC Globo - ABC Futebol Clube
futbol
23:00Clube Náutico Capibaribe - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
23:00CD Universitario - Alianza de Panama
futbol
23:00Mirebalais - Baltimore
futbol
23:00Atletico Cali - Orsomarso
futbol
23:00AD Juventud Escazuceña - Consultants Moravia
futbol
23:00CD Municipal Mejillones - Provincial Osorno
diğer
23:05Los Angeles Dodgers - New York Yankees
futbol
23:15Deportivo Pasto - Unión Magdalena
futbol
23:15EM Deportivo Binacional - Ayacucho FC
futbol
23:30Boavista Porto - F.C. Paços de Ferreira
futbol
23:40Gimnasia y Esgrima de Jujuy - Chacarita Juniors
futbol
23:45C.A. Rosario Central - Club Atlético Patronato
futbol
00:00Deportes Puerto Montt - C.S.D. Rangers
futbol
00:00Hartford Athletic - Atlanta United II
futbol
00:00Tiburones Rojos de Veracruz II - Deportivo Cafessa
futbol
00:00Santa Rosa Guachipilin - Vendaval
futbol
00:00Walter Ferreti U20 - Real Esteli U20
futbol
00:00Deportivo Ocotal - Las Sabanas
futbol
00:00Pioneros de Cancun - Atlético San Luis II
futbol
00:00Deportivo Nuevo Chimalhuacan - Deportivo Dongu
futbol
00:00Uruapan - Chapulineros de Oaxaca
futbol
00:00Atletico De San Francisco - Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
futbol
00:00C.S.D. Municipal - Deportivo Mixco
futbol
00:00Pilmahue - Deportes Linares
futbol
00:00CD Ilopaneco - CD Titan
basketbol
00:00Club Athletico Paulistano - Corinthians
tenis
00:00Benoît Paire - Hubert Hurkacz
futbol
14:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Southampton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
17:00Leicester - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
17:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Konyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Burnley - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
21:00Toulouse - Amiens (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Beşiktaş - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Akhisarspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
12:00Western Pride FC - Brisbane CityCanlı
futbol
12:00Rockdale City Suns FC U20 - Sutherland Sharks U20Canlı
futbol
12:00Viengchanh - Vientiane FTCanlı
futbol
12:00Shan United U21 - Southern Myanmar U21Canlı
futbol
11:45Puchong Fuerza - Glory UnitedCanlı
futbol
11:45JEF United Ichihara Chiba - Ventforet KofuCanlı
futbol
11:45Mito HollyHock - Tokyo VerdyCanlı
futbol
11:45Yokohama F.C. - Kagoshima United FCCanlı
futbol
11:45Nagoya Grampus - Yokohama F. MarinosCanlı
futbol
11:45Megpayz Crusaderz - Brisbane StrikersCanlı
futbol
11:45Rajpracha - Kasem Bundit Üniversitesi F.C.Canlı
futbol
11:45Huda Hue F.C. - Hong Linh Ha TinhCanlı
futbol
11:30Astana U14 - Borussia Dortmund U14Canlı
futbol
11:15Loko Vltavín - RakovnikCanlı
futbol
11:15SK Benešov - AC Sparta Prague IICanlı
futbol
11:15Odra Petrkovice - MFK Frýdek-MístekCanlı
futbol
11:15Eastern Suburbs F.C. - FC South West Queensland ThunderCanlı
futbol
11:15Adelaide Olympic F.C. - Adelaide Blue EaglesCanlı
futbol
11:15PSMS Medan - PSPS PekanbaruCanlı
futbol
11:15Persebaya 1927 - Persija JakartaCanlı
futbol
11:00FC Gyeongju KHNP - Gimhae City FCCanlı
futbol
11:00Cukaricki U19 - FK Kızılyıldız U19Canlı
futbol
11:00Rochedale Rovers FutbolClub - Sunshine Coast WanderersCanlı
futbol
11:00FK Pardubice - FK Baník SokolovCanlı
futbol
10:45Philippine Air Force F.C. - Green Archers United F.C.Canlı
futbol
10:45Baoding Yingli Yitong - Jilin BaijiaCanlı
futbol
10:45Yunnan Kunlu - Shenzhen PengchengCanlı
futbol
10:45FC İrtiş-M Omsk - FK Shakhtyor KorkinoCanlı
futbol
10:30Dalian Boyang - Yinchuan HelanshanCanlı
futbol
10:30Qingdao Red Lions - Taizhou YuandaCanlı
futbol
10:30Yanbian Beiguo - Hebei EliteCanlı
futbol
10:30Jiangsu Yancheng Dingli - Qingdao Jonoon F.C.Canlı
futbol
13:00FC Honka - HJK
futbol
13:00Vegalta Sendai - Shonan Bellmare
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Júbilo Iwata - Cerezo Osaka
futbol
13:00Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita
futbol
13:00Académica de Coimbra - G.D. Chaves
futbol
13:00Tokushima Vortis - F.C. Ryūkyū
futbol
13:00Renofa Yamaguchi FC - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Kyoto Sanga F.C. - Avispa Fukuoka
futbol
13:00Montedio Yamagata - Tochigi S.C.
futbol
13:00Ulsan Hyundai FC - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Angered BK - Landvetter
futbol
13:00Seoul E-Land FC - Ansan Greeners
futbol
13:00Bucheon FC 1995 - Jeonnam Dragons
futbol
13:00Molde FK II - Lørenskog IF
futbol
13:00Chamchuri United F.C. - North Bangkok Üniversitesi
futbol
13:00Paide Linnameeskond II - Pohja-Tallinna JK Volta
futbol
13:00Ararat Moskova - FC Strogino Moskova
futbol
13:00Astana II - FC Bolat
futbol
13:00B36 Torshavn II - EB Streymur II
futbol
13:00Vicem Hai Phong F.C. - Viettel F.C.
futbol
13:00Đồng Tâm Long An F.C. - Hùng Vương An Giang
futbol
13:00Bidvest Wits II - Orlando Pirates II
futbol
13:00Portimonense U23 - Setubal U23
futbol
13:00Leixoes U23 - Academica de Coimbra U23
futbol
13:00Langsning - Rintih
futbol
13:00S.L. Benfica U19 - G.D. Estoril Praia U19
futbol
13:00Young Elephant - EVO UNITED
futbol
13:00FC Real Massama U19 - GS Loures U19
futbol
13:00Tallinna JK Legion II - Tammeka Tartu III
futbol
13:15SK Krumvir - Svratka Brno
futbol
13:30Daegu FC - Gangwon FC
futbol
13:30Odense Boldklub U19 - AaB Fodbold U19
futbol
13:45Buriram United F.C. - Sukhothai F.C.
futbol
13:45UBON UMT - Army United F.C.
futbol
14:00FC Tambov - FC Dynamo Moskova
futbol
14:00Hannover 96 - Greuther Furth
futbol
14:00VfL Bochum - SV Wehen Wiesbaden
futbol
14:00SSV Jahn Regensburg - Arminia Вielefeld
futbol
14:00Kolos Kovalevka - FC Vorskla Poltava
futbol
14:00Kfums Boldklub - Greve Fodbold
futbol
14:00Blau-Weiß 90 Berlin - TSG Neustrelitz
futbol
14:00Arvoll IL - SK Træff
futbol
14:00Lokomotiv Oslo - Ullern IF
futbol
14:00Pors Grenland - Vardeneset Ballklubb
futbol
14:00Fjora - Stord IL
futbol
14:00IK Junkeren - Harstad IL
futbol
14:00Piteå IF - Ytterhogdals
futbol
14:00Nässjö - Husqvarna FF
futbol
14:00Lindö FF - Vimmerby IF
futbol
14:00Gerdskens - Odsmals IK
futbol
14:00Onsala BK - Vinbergs
futbol
14:00Trosa Vagnharad - Enhorna
futbol
14:00Nybro IF - Sölvesborgs GoIF
futbol
14:00IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF
futbol
14:00Madura United - PSIS Semarang
futbol
14:00Kaya F.C. - Stallion Laguna
futbol
14:00Trat FC - PTT Rayong F.C.
futbol
14:00Boldklubben 1908 - Avedøre IF
futbol
14:00Antalyaspor U19 - Osmanlıspor U19
futbol
14:00Elazığspor U19 - Adana Demirspor U19
futbol
14:00Puskas Akademia U19 - Debreceni U19
futbol
14:00VfL Wolfsburg II - FC Eintracht Norderstedt 03
futbol
14:00SV Werder Bremen III - Habenhauser FV
futbol
14:00Shaanxi Athletic - Pekin Spor Üniversitesi
futbol
14:00Customs United - Nong Bua Pitchaya
futbol
14:00FK Baykonur Kızılorda - Kaspiy FK
futbol
14:00Kızıljar FK - Jetısu II
futbol
14:00Sa Kaeo City - Chiang Rai City FC
futbol
14:00Lamphun Warrior - Muangkan United
futbol
14:00Ang Thong F.C. - Ubon Ratchathani
futbol
14:00Bangkok Thonburi Üniversitesi - Phuket City
futbol
14:00Kayrat Akademia - Makhtaaral
futbol
14:00Phnom Penh Crown FC - Soltilo Angkor
futbol
14:00SIF - Närpes Kraft
futbol
14:00VFC Plauen - VFL 05 Hohenstein-Ernstthal
futbol
14:00Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng F.C.
futbol
14:00Zhejiang Yiwu Mall - Sichuan Jiuniu
futbol
14:00Phrae United - Chachoengsao
futbol
14:00IF Bromharitaojkarna U19 - Akropolis U19
futbol
14:00Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis
futbol
14:00Mura U19 - Gorica U19
futbol
14:00Jutrzenka Giebultow - Hutnik Nowa Huta
futbol
14:00National Defense Ministry - Kirivong Sok Sen Chey
futbol
14:00Niendorfer TSV U19 - Hamburger SV U19
futbol
14:001. FSV Mainz 05 U19 - SpVgg Greuther Fürth U19
futbol
14:00Than Quảng Ninh F.C. - Becamex Binh Duong F.C.
futbol
14:00Silkeborg IF U19 - Vejle U 19
futbol
14:15Næstved BK - Vendsyssel
futbol
14:15TPS U20 - HJK Helsinki U20
futbol
14:30Guangdong Southern Tigers - Meizhou Hakka
futbol
14:30Liaoning Whowin F.C. - Shijiazhuang Ever Bright
futbol
14:30Qingdao Hainiu F.C. - Sichuan Annapurna
futbol
14:30Akademiya Ontustık - Altay DKB
futbol
14:30Wuhan Three Towns - Kunshan
futbol
14:30VSG Altglienicke - Berliner FC Dynamo
futbol
14:30Lichtenberg 47 - FSV Wacker 90 Nordhausen
futbol
14:30FSV Union Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
futbol
14:30Heilongjiang Lava - Xinjiang Tianshan Leopard
futbol
14:30Chengdu Better City - Harbin Yiteng F.C.
futbol
14:30Weiche Flensburg II - Inter Turkspor Kiel
futbol
14:30Fujian Tianxin - Hunan Xiangtao FC
futbol
14:30Bischofswerdaer 08 - BFC Viktoria 1889
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea
futbol
14:30Derby County - West Bromwich Albion
futbol
14:30Doncaster Rovers - Lincoln City
futbol
14:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
14:30KFUM BK Roskilde - FC Allerød
futbol
14:30Ullareds - Eslovs BK
futbol
14:30Union Viera CF - CD Tenerife II
futbol
14:30Pusamania Borneo F.C. - Semen Padang F.C.
futbol
14:30Hangzhou Greentown F.C. - Guizhou Zhicheng F.C.
futbol
14:35Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin F.C.
futbol
14:45FA 2000 - Slagelse B&I
futbol
15:001. FC Magdeburg - TSV 1860 München
futbol
15:00SV Meppen - FC Carl Zeiss Jena
futbol
15:00FC Bayern Munich II - Chemnitzer FC
futbol
15:00SG Sonnenhof Großaspach - FC Viktoria Köln
futbol
15:00SC Preußen Münster - KFC Uerdingen 05
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - Würzburger Kickers
futbol
15:00Koge Nord - IF Skjold Birkerød
futbol
15:001. CfR Pforzheim - SV Göppingen
futbol
15:00SGV Freiberg - Freiburger FC
futbol
15:00Sf Dorfmerkingen - FSV 08 Bissingen
futbol
15:00TSV Ilshofen - SV Linx
futbol
15:00SV Seligenporten - Großbardorf
futbol
15:00TSV 1865 Dachau - SpVgg Hankofen-Hailing
futbol
15:00Brinkumer SV - Leher Turnerschaft
futbol
15:00Meiendorfer SV - Sasel
futbol
15:00FC Brandenburger Sud 05 - Hertha 06
futbol
15:00Staaken - Victoria Seelow
futbol
15:00FC Torgelower SV Greif - MSV Pampow
futbol
15:00TSV Eintracht Stadtallendorf - TSV Steinbach
futbol
15:00Grimma - Oberlausitz Neugersdorf
futbol
15:001. FC Kaiserslautern II - Wormatia Worms
futbol
15:00Husumer SV - SV Eichede
futbol
15:00TSB Flensburg - Phonix Lubeck
futbol
15:00Sunndal - Spjelkavik IL
futbol
15:00Brumunddal Fotball - Kolstad
futbol
15:00Fana IL - Vestfossen IF
futbol
15:00Friska Viljor FC - Taftea
futbol
15:00IFK Luleå - IFK Östersund
futbol
15:00FK Älmeboda/Linneryd - Nosaby IF
futbol
15:00IFK Timra - IF Gottne
futbol
15:00Kramfors-Alliansen - Umeå IK
futbol
15:00Karlskrona AIF - Ifo Bromolla IF
futbol
15:00Skellefteå FF - Sandviks IK
futbol
15:00Grebbestad - Savedalens IF
futbol
15:00Stenungsunds IF - IFK Uddevalla
futbol
15:00Torslanda IK - IFK Tidaholm
futbol
15:00IFK Mora - IFK Stocksund
futbol
15:00Karlbergs BK - Valbo FF
futbol
15:00Eneby BK - IK Tord
futbol
15:00Högsby - Tranas FF
futbol
15:00Tenhults IF - Torstorps IF
futbol
15:00IFK Falköping FF - Alingsas IF
futbol
15:00Melleruds IF - Frammestads IK
futbol
15:00FC Rosengard - IS Halmia
futbol
15:00KSF Prespa Birlik - Ängelholms FF
futbol
15:00Hestrafors IF - Dalen Krokslätts FF
futbol
15:00Hisingsbacka - Virgo
futbol
15:00Ostavalls IF - Iggesunds IK
futbol
15:00Stode - IF Algarna
futbol
15:00Sund IF - Frösö IF
futbol
15:00IFK Holmsund - Harads IF
futbol
15:00IFK Uppsala - Vartans IK
futbol
15:00Marsta - BKV Norrtälje
futbol
15:00Vasteras IK - Vallentuna BK
futbol
15:00IFK Grimslov - Karlshamn United
futbol
15:00Angby - FOK Farsta
futbol
15:00Hanvikens - Eskilstuna City FK
futbol
15:00Hargs - Tullinge
futbol
15:00Värmdö IF - Vasterhaninge IF
futbol
15:00Saksemara IF - Horvikens IF
futbol
15:00Flagg - Kulladals
futbol
15:00IFK Trelleborg - Tomelilla IF
futbol
15:00Kvarnby IK - Sodra Sandby IF
futbol
15:00Sandvikens IF - Rengsjö SK
futbol
15:00Torsakers IF - Heby AIF
futbol
15:00Anderstorps IF - Raa IF
futbol
15:00Gnosjo - Höganäs BK
futbol
15:00Högaborgs BK - Markaryds IF
futbol
15:00Skene IF - Laholms
futbol
15:00FBK Karlstad - Nora
futbol
15:00Assyriska BK - Qviding FIF
futbol
15:00ATUS Ferlach - SV Spittal
futbol
15:00Middelfart G&BK - Akademisk Boldklub
futbol
15:00Bangkok United F.C. - Port FC
futbol
15:00Bahlinger SC - FC 08 Homburg
futbol
15:00FC St. Pauli II - Hannover 96 II
futbol
15:00SV Turkgucu Ataspor - 1. FC Nuremberg II
futbol
15:00FC Bayern Alzenau - TSG Balingen
futbol
15:00Alemannia Aachen - VfB Homberg
futbol
15:00SpVgg Greuther Fürth II - TSV Buchbach
futbol
15:00SV Wacker Burghausen - FC Memmingen
futbol
15:00VfB Eichstätt - FV Illertissen
futbol
15:00TSV Aubstadt - FC Augsburg II
futbol
15:00SSV Ulm 1846 - Rot-Weiss Koblenz
futbol
15:00Sportfreunde Lotte - SV Rodinghausen
futbol
15:00VfR Aalen - FK Pirmasens
futbol
15:00Kickers Offenbach - SV Elversberg
futbol
15:001. FC Saarbrucken - FC Astoria Walldorf
futbol
15:00Giessen - FSV Frankfurt
futbol
15:00Borussia Mönchengladbach II - SV Lippstadt 08
futbol
15:00SV Bergisch Gladbach 09 - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
15:00Tvååkers IF - Utsiktens BK
futbol
15:00Air F.C. - Kasetsart Üniversitesi
futbol
15:00Rayong - Ayutthaya United
futbol
15:00BK Forward - Nykopings BIS
futbol
15:00Lunds BK - Skövde AIK
futbol
15:00Aktöbe Zhas - Kyran FC
futbol
15:001. FC Schweinfurt 05 - Viktoria Aschaffenburg
futbol
15:00FK Vidar - Nardo FK
futbol
15:00Salon Vilpas - JIK
futbol
15:00Tove - JyTy Turku
futbol
15:00Sai Gon - Thanh Hoa F.C.
futbol
15:00Boldklubben Frem - Hellerup IK
futbol
15:00FC Helsingør - Vanløse IF
futbol
15:00Aarhus Fremad - Sydvest 05
futbol
15:00Jammerbugt FC - Næsby BK
futbol
15:00Brabrand IF - Thisted FC
futbol
15:00HAPK - STPS
futbol
15:00FC Karpaty Lviv U21 - Zorya Luhansk U21
futbol
15:00Miramar Misiones U19 - C.A. Cerro U19
futbol
15:00Defensor Sporting U19 - River Plate U19
futbol
15:00Club Atlético Boston River SAD U19 - Racing Club de Montevideo U19
futbol
15:00Bursaspor U19 - Altınordu U19
futbol
15:00Dalum IF - VSK Aarhus
futbol
15:00Ri-Pa - Simpeleen Urheilijat
futbol
15:00MPS Atletico Malmi - CLE
futbol
15:30Academica Clinceni - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
15:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
futbol
15:30Lao Toyota - Lao Police Club
futbol
15:30SVV Scheveningen - VV Katwijk
futbol
15:30AFC Amsterdamsche - GVVV Veenendaal
futbol
15:30Koninklijke HFC - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
15:30Masters Security - Proline FC
futbol
16:00Black Leopards F.C. - Highlands Park F.C.
futbol
16:00FC Tobol Kostanay - Atırau
futbol
16:00Ordabası - FC Şahter Karağandı
futbol
16:00KS Cracovia - Arka Gdynia
futbol
16:00Troyes AC - RC Lens
futbol
16:00Lamontville Golden Arrows F.C. - Chippa United F.C.
futbol
16:00TS Sporting - Richards Bay
futbol
16:00Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin
futbol
16:00Dalstorps IF - IFK Berga
futbol
16:00FC Kolomna - Veles Moskova
futbol
16:00Skovshoved IF - Holbæk B&I
futbol
16:00DJK Vilzing - DJK Don Bosco
futbol
16:00Wurzburger FV - Abtswind
futbol
16:00SV Donaustauf - Kirchanschöring
futbol
16:00Hanau 93 - KSV Baunatal
futbol
16:00Hessen Dreieich - KSV Hessen Kassel
futbol
16:00SV Rot-Weiß Hadamar - SC Viktoria Griesheim
futbol
16:00SV Neuhof 1910 - TSV Lehnerz
futbol
16:00VfL Halle 1896 - FC Carl Zeiss Jena II
futbol
16:00Oldenburger - VfB Lübeck II
futbol
16:00Eidsvold - Kråkerøy IL
futbol
16:00FK Donn - IL Flint Tonsberg
futbol
16:00Madla - Vindbjart FK
futbol
16:00Staal Jørpeland IL - Storms Ballklubb
futbol
16:00Djerv Haugesund - Lysekloster Idrettslag
futbol
16:00FK Fyllingsdalen - Bergen Nord
futbol
16:00Asarums IF FK - Raaslatts SK
futbol
16:00Brantevik/Rörum Österlen FF - Räppe GOIF
futbol
16:00Vänersborgs IF - Nordvärmland FF
futbol
16:00Gamla Upsala SK - Täby FK
futbol
16:00Kungsangens IF - Enköpings SK
futbol
16:00Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK
futbol
16:00Sundbybergs - FC Gute
futbol
16:00IK Sleipner - Skarblacka IF
futbol
16:00Mjolby AI - Smedby AIS
futbol
16:00Holmalunds IF - Tidaholms GoIF
futbol
16:00Storfors AIK - Ohtana/Aapua FF
futbol
16:00Fanna BK - Brottby
futbol
16:00Vaxjo Norra - IFK Karlshamn
futbol
16:00GIF Nike - IF Lödde
futbol
16:00Forsa IF - Avesta AIK
futbol
16:00IFK Fjärås - Älmhults IF
futbol
16:00IFK Olme - Säffle FF
futbol
16:00IFK Sunne - IK Arvika Footall
futbol
16:00Kungsör BK - Hertzoga
futbol
16:00Gefle IF - Umeå FC
futbol
16:00FK Rēzekne - Auda Riga
futbol
16:00Arsenal Dzerzhinsk - Victoria Maryina Gorka
futbol
16:00VMFD Zalgiris Vilnius II - FK Banga Gargždai
futbol
16:00Malindi - Mogadishu City
futbol
16:00Prachuap F.C. - Samut Prakan City
futbol
16:00Banik Sous - FK Neratovice-Byškovice
futbol
16:00FC Vitebsk - Neman Grodno
futbol
16:00FC BATE Borisov II - Slavia-Mozyr II
futbol
16:00JK Nõmme Kalju - FC Levadia Tallinn
futbol
16:00Grom Nowy Staw - Gornik Konin
futbol
16:00ZESCO United F.C. - Green Mamba
futbol
16:00Ferroviário de Maputo - Incomati Xinavane
futbol
16:00Fortuna Düsseldorf II - FC Schalke 04 II
futbol
16:00Chapungu United F.C. - CAPS United F.C.
futbol
16:00Ngezi Platinum - Hwange FC
futbol
16:00Yadah - Herentals College
futbol
16:00FC Samtredia - Spartaki-Tskhinvali
futbol
16:00Police Tero - Chiangmai United
futbol
16:00Melaka United - Felda United F.C.
futbol
16:00Pahang FA - Sabah FA
futbol
16:00Finn Harps U19 - Bohemian F.C. U19
futbol
16:00FC Rijnsburgse Boys - De Treffers
futbol
16:00ASWH - SV Spakenburg
futbol
16:00SU Sintrense - Clube Oriental de Lisboa
futbol
16:00Penang FA - Perak
futbol
16:00Goncalense - Bonsucesso Futebol Clube
futbol
16:00B.93 Copenhagen - BK Avarta
futbol
16:00Brønshøj BK - Hillerod
futbol
16:00Platinum - Big Bullets F.C.
futbol
16:00Black Stars Basel - Yverdon Sport
futbol
16:00Lori - Noah Yerevan
futbol
16:00Blumenthaler SV - FC Oberneuland
futbol
16:00UCD U19 - Wexford U19
futbol
16:00IJsselmeervogels - Sparta Rotterdam II
futbol
16:00FC Istiklol Dushanbe - Hatlon
futbol
16:00Azam FC - Fasil Kenema
futbol
16:00Maccabi Petah Tikva F.C. U19 - Maccabi Haifa F.C. U19
futbol
16:00Türk Gücü Friedberg - FC 1931 Eddersheim e.V.
futbol
16:00Legion Makhachkala - Mahaçkale
futbol
16:00Troyes - Lens (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:05Rentistas - C.S.D. Villa Española
futbol
16:30Engers - SV Gonsenheim
futbol
16:30Karbach - SV Eintracht Trier 05
futbol
16:30TSG Pfeddersheim - SV Röchling Völklingen
futbol
16:30TuS Koblenz - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30Swords Celtic - St. Patrick's CYFC
futbol
16:30Bali United Pusam F.C. - Arema FC
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlı Spor
futbol
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokol Ostroda
futbol
16:30Quick Boys - Noordwijk
futbol
16:30Sandnes Ulf - Aalesunds FK
futbol
16:30Township Rollers - Young Africans S.C.
futbol
16:30Persiraja Aceh - Persibat Batang
futbol
16:30SV Oberachern - Neckarsulmer Sport-Union
futbol
16:30Maccabi Netanya F.C. U19 - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. U19
futbol
16:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C. U19 - Beitar Nes Tubruk F.C U19
futbol
16:30FC Hapoel Nir Ramat HaSharon U19 - Hapoel Raanana U19
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:301. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach
futbol
16:30SC Paderborn 07 - SC Freiburg
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 Leverkusen
futbol
16:30FC Augsburg - Union Berlin
futbol
16:30TSG 1899 Hoffenheim - Werder Вremen
futbol
16:30FC Ufa - FC Zenit Saint Petersburg
futbol
16:30FC Nöttingen - FV Ravensburg
futbol
16:30Rielasingen-Arlen - SSV Reutlingen 05
futbol
16:30Turkspor Augsburg - SV Pullach
futbol
17:00Brighton & Hove Albion - Southampton
futbol
17:00Manchester United - Crystal Palace
futbol
17:00Sheffield United - Leicester City
futbol
17:00Watford - West Ham United
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - Örebro SK
futbol
17:00Charlton Athletic - Brentford
futbol
17:00Hull City - Bristol City
futbol
17:00Barnsley - Luton Town
futbol
17:00Fulham - Nottingham Forest
futbol
17:00Blackburn Rovers - Cardiff City
futbol
17:00Huddersfield Town - Reading
futbol
17:00Preston North End - Sheffield Wednesday
futbol
17:00Queens Park Rangers - Wigan Athletic
futbol
17:00Stoke City - Leeds United
futbol
17:00Middlesbrough - Millwall
futbol
17:00Clyde F.C. - Falkirk
futbol
17:00Ross County - Livingston
futbol
17:00Dunfermline Athletic - Dundee United
futbol
17:00Ayr United - Queen of the South
futbol
17:00Hamilton Academical - Motherwell
futbol
17:00Hibernian - St. Johnstone F.C.
futbol
17:00Kilmarnock - Aberdeen
futbol
17:00Dundee - Inverness
futbol
17:00Alloa Athletic - Arbroath F.C.
futbol
17:00Bristol Rovers - Oxford United
futbol
17:00Newport County - Crewe Alexandra
futbol
17:00Stenhousemuir - Edinburgh City FC
futbol
17:00East Fife F.C. - Airdrie United
futbol
17:00Dumbarton - Stranraer
futbol
17:00Peterhead - Forfar Athletic
futbol
17:00Raith Rovers - Montrose F.C.
futbol
17:00Stirling Albion - Cove Rangers FC
futbol
17:00Cambridge United - Oldham Athletic
futbol
17:00Bradford City - Forest Green Rovers
futbol
17:00Plymouth Argyle - Walsall
futbol
17:00Colchester United - Northampton Town
futbol
17:00Mansfield Town - Stevenage
futbol
17:00Cheltenham Town - Swindon Town
futbol
17:00Macclesfield Town - Scunthorpe United
futbol
17:00Rochdale - Blackpool
futbol
17:00Shrewsbury Town - Burton Albion
futbol
17:00Coventry City - Gillingham
futbol
17:00Morecambe - Exeter City
futbol
17:00Grimsby Town - Port Vale
futbol
17:00Cowdenbeath - Annan Athletic F.C.
futbol
17:00Queen's Park F.C. - Elgin City F.C.
futbol
17:00Albion Rovers - Brechin City
futbol
17:00Yeovil Town - Maidenhead United
futbol
17:00Sunderland - AFC Wimbledon
futbol
17:00Fleetwood Town - Accrington Stanley
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Southend United
futbol
17:00Carlisle United - Salford City
futbol
17:00Leyton Orient - Crawley Town
futbol
17:00Halifax Town - Fylde
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Peterborough United
futbol
17:00Wrexham - Barnet
futbol
17:00Chorley - Hartlepool United
futbol
17:00Bromley - Boreham Wood
futbol
17:00Chesterfield - Barrow
futbol
17:00Eastleigh - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Harrogate Town - Stockport County
futbol
17:00Woking - Solihull Moors
futbol
17:00Sutton United - Dover Athletic
futbol
17:00Ebbsfleet United - Notts County
futbol
17:00PFC Oleksandriya - FC Desna Chernihiv
futbol
17:00Douglas Hall - College Corinthians
futbol
17:00Ringmahon Rangers - Rockmount
futbol
17:00Kuopion Palloseura - Vaasan Palloseura
futbol
17:00Clube Atlético Mineiro - Bajai LSE
futbol
17:00ZKS Olimpia Zambrów - RKS Radomsko
futbol
17:00Corinthian-Casuals FC - Carshalton Athletic F.C.
futbol
17:00Metropolitan Police F.C. - Hartley Wintney F.C.
futbol
17:00Swindon Supermarine - Salisbury City
futbol
17:00Weston-super-Mare - Poole Town F.C.
futbol
17:00Wimborne Town F.C. - Taunton Town F.C.
futbol
17:00Gosport Borough - Hendon F.C.
futbol
17:00Farnborough - Merthyr Town FC
futbol
17:00Chesham United F.C. - Truro City
futbol
17:00Margate - Lewes F.C.
futbol
17:00Haringey Borough - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
17:00Leatherhead - Enfield Town F.C.
futbol
17:00Merstham F.C. - East Thurrock United
futbol
17:00A.F.C. Hornchurch - Kingstonian F.C.
futbol
17:00Potters Bar Town F.C. - Folkestone Invicta
futbol
17:00Altrincham - Darlington
futbol
17:00Bradford Park Avenue - Blyth Spartans A.F.C.
futbol
17:00Guiseley - Alfreton Town
futbol
17:00Hereford - Brackley Town
futbol
17:00King's Lynn Town F.C. - Curzon Ashton
futbol
17:00Kidderminster Harriers - Chester
futbol
17:00Gateshead - Farsley Celtic
futbol
17:00Gloucester City - Boston United
futbol
17:00Leamington F.C. - Kettering Town
futbol
17:00Billericay Town F.C. - St Albans
futbol
17:00Spennymoor Town F.C. - York City
futbol
17:00Dartford - Braintree Town
futbol
17:00Chelmsford City - Welling United
futbol
17:00Concord Rangers - Maidstone United
futbol
17:00Chippenham Town F.C - Weymouth
futbol
17:00Oxford City - Hemel Hempstead Town
futbol
17:00Dorking Wanderers - Hampton & Richmond Borough
futbol
17:00Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet F.C.
futbol
17:00Wealdstone - Hungerford Town F.C.
futbol
17:00Tonbridge Angels - Havant & Waterlooville
futbol
17:00Slough Town F.C. - Bath City
futbol
17:00Banbury United - Kings Langley
futbol
17:00Royston Town - Coalville Town F.C.
futbol
17:00Stratford Town - Rushden & Diamonds
futbol
17:00Redditch United - Lowestoft Town
futbol
17:00St Ives Town - Stourbridge
futbol
17:00Barwell F.C. - Biggleswade Town F.C.
futbol
17:00F.C. United of Manchester - Scarborough Athletic F.C.
futbol
17:00Basford United FutbolClub - Lancaster City F.C.
futbol
17:00Stafford Rangers - Matlock Town F.C.
futbol
17:00Nuneaton Town - Needham Market F.C.
futbol
17:00Hitchin Town F.C. - Rushall Olympic F.C.
futbol
17:00Leiston F.C. - Tamworth
futbol
17:00Hednesford Town - Alvechurch
futbol
17:00Bamber Bridge F.C. - Ashton United F.C.
futbol
17:00Buxton F.C. - Whitby Town
futbol
17:00South Shields - Hyde United
futbol
17:00Gainsborough Trinity - Warrington Town F.C.
futbol
17:00Bolton Wanderers - Ipswich Town
futbol
17:00Paraná Clube - Criciúma Esporte Clube
futbol
17:00Southport - Telford United
futbol
17:00Ekenäs IF - Turun Palloseura
futbol
17:00AC Kajaani - AC Oulu
futbol
17:00FF Jaro - MYPA
futbol
17:00ATSV Erlangen - DJK Gebenbach
futbol
17:00MTV Gifhorn - SV Arminia Hannover
futbol
17:00SV Atlas Delmenhorst - 1. FC Germania Egestorf
futbol
17:00Rommen - Nordstrand IF
futbol
17:00Drøbak-Frogn IL - Halsen
futbol
17:00FK Ørn-Horten - Frigg Oslo FK
futbol
17:00SK Gjøvik-Lyn - Tiller IL
futbol
17:00Nybergsund IL-Trysil - Orkla Fotballklubb
futbol
17:00Strindheim IL - Verdal Idrettslag
futbol
17:00Elverum Fotball - Kjelsås Fotball
futbol
17:00Florø SK - FK Mjølner
futbol
17:00Finnsnes IL - Melbo
futbol
17:00Skjetten - Hønefoss BK
futbol
17:00Lidingö - Hudiksvalls ABK
futbol
17:00Härnösands FF - Söderhamns FF
futbol
17:00Carlstad United BK - Bodens BK
futbol
17:00Sollentuna FK - Karlslunds IF
futbol
17:00Åtvidabergs FF - Eskilsminne IF
futbol
17:00Kristianstads FF - Lindome GIF
futbol
17:00C.D. Primeiro de Agosto - KMKM FC
futbol
17:00FC Baranovichi - FC Granit Mikashevichi
futbol
17:00FC Orsha - Rukh Brest
futbol
17:00FC Slonim - Naftan Novopolotsk
futbol
17:00FC Smorgon - Belshina Bobruisk
futbol
17:00Knockbreda F.C. - Ards F.C.
futbol
17:00Loughgall - Dundela F.C.
futbol
17:00Maccabi Tel Aviv F.C. U19 - Hapoel Be'er Sheva F.C. U19
futbol
17:00Enyimba International F.C. - Rahimo
futbol
17:00Tromsø IL II - Gjellerasen
futbol
17:00SK Vard Haugesund - Valdres FK
futbol
17:00SC Imst - SV Wörgl
futbol
17:00Esae - SNIM
futbol
17:00Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
futbol
17:00Crusaders F.C. - Larne F.C.
futbol
17:00Carrick Rangers F.C. - Cliftonville
futbol
17:00Ballymena United F.C. - Glentoran Belfast United
futbol
17:00Dungannon Swifts F.C. - Glenavon F.C.
futbol
17:00Coleraine F.C. - Institute F.C.
futbol
17:00FC Viikingit - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
17:00KF Skënderbeu Korçë - Flamurtari Vlorë
futbol
17:00FC Akzhayik - Ekibastuzets
futbol
17:00Bærum SK - Idrettsforeningen Fram
futbol
17:00Sola Fotball - Bryne FK
futbol
17:00IL Stjørdals-Blink - Byåsen Toppfotball
futbol
17:00JIPPO - JaPS
futbol
17:00HIFK II - Finnkurd
futbol
17:00FC Salyut Belgorod - Khimik-Arsenal
futbol
17:00SJK Akatemia - Hercules Oulu
futbol
17:00HNK Rijeka U19 - NK Hrvatski Dragovoljac U19
futbol
17:00Åsane Fotball - Sotra SK
futbol
17:00Cruz Azul U20 - Puebla F.C. U20
futbol
17:00FC Zürich II - Stade Nyonnais
futbol
17:00Torque U19 - Basanez U19
futbol
17:00FC Avanhard Kramatorsk - FC Obolon Kyiv
futbol
17:00Civil Service Strollers - Gala Fairydean Rovers FC
futbol
17:00Vale of Leithen F.C. - Kelty Hearts
futbol
17:00East Stirlingshire F.C. - East Kilbride
futbol
17:00ESC Geestemunde - Bremer TS Neustadt
futbol
17:00Tylikratis - Sellana
futbol
17:00Tampereen Ilves II - Tampere United
futbol
17:00Beitar Jerusalem F.C. U19 - Ironi Sport Hadera F.C. U19
futbol
17:00PFC Spartak Nalchik - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Stoke - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:05Aris U19 - OFI Crete U19
futbol
17:30MFK Košice - MŠK Žilina II
futbol
17:30Landskron - Blau Weiss Sachsenburg
futbol
17:30FK BSK Borča - FK Teleoptik
futbol
17:30Jedinstvo Bosnjace - SFS Borac
futbol
17:30PPT Trstenik - FK Jagodina
futbol
17:30FK Sloga Kraljevo - FC Edinstvo Volgograd
futbol
17:30Sloga Pozega - Loznica
futbol
17:30FC Slovan Rosice - 1. SC Znojmo
futbol
17:30FC Hlučín - 1. FC Slovácko II
futbol
17:30Sindelic - Toplicanin
futbol
17:30Komeetat U20 - KoiPS U20
futbol
17:30FK Púchov - FC Petržalka 1898
futbol
17:30FC MSA Dolní Benešov - FK Blansko
futbol
18:00K.S. Sokół Kleczew - SKS Bałtyk Gdynia
futbol
18:00C.D. Feirense - Académico de Viseu FC
futbol
18:00Maccabi Haifa F.C. - Hapoel Ra'anana A.F.C.
futbol
18:00TSV Nördlingen - TSV Schwaben Augsburg
futbol
18:00Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja
futbol
18:00OFK Grbalj - OFK Petrovac
futbol
18:00Atlético Petróleos Luanda - Matlama
futbol
18:00FK Radnički 1923 - FK Smederevo
futbol
18:00Sindelic Belgrade - Dinamo Vranje
futbol
18:00Sumqayit - Sabail
futbol
18:00Slovan Velvary - Jablonec II
futbol
18:00FK Vardar - FK Rabotnički
futbol
18:00Entente Sannois Saint-Gratien - Poissy
futbol
18:00SV Neuhofen / SV Ried Amatöre II - ASCO ATSV Wolfsberg
futbol
18:00FC Strumska Slava - PFC Hebar Pazardzhik
futbol
18:00Pomorie - Ludogorets II
futbol
18:00Septemvri Sofia - Kariana Erden
futbol
18:00Stal Rzeszów - Elana Toruń
futbol
18:00FK Radnik Bijeljina - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
18:00NK Čelik Zenica - Tuzla City
futbol
18:00FC Milsami - FC Zimbru Chișinău
futbol
18:00ATSV Stadl-Paura - Kalsdorf
futbol
18:00TSV 1896 Rain am Lech - VfR Garching
futbol
18:00Brezice - FC Koper
futbol
18:00Metropolitanos FC - Zulia
futbol
18:00Rapid București - ASU Poli Timisoara
futbol
18:00КНК Fužinar - NK Radomlje
futbol
18:00NK Krka - NK Krško
futbol
18:00TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Mlada Boleslav II
futbol
18:00TJ Jiskra Domažlice - Slavia II
futbol
18:00Orijent - GNK Dinamo Zagreb II
futbol
18:00Panaderia Pulido - CD Atletico Paso
futbol
18:00Tigres de la UANL U20 - Club America Mexico U20
futbol
18:00NK Korotan Prevalje - ND Dravinja
futbol
18:00Urozhay Krasnodar - Spartak Vladikavkaz
futbol
18:00Castrovillari - Francavilla 1931
futbol
18:00Gorica - Roltek Dob
futbol
18:00Monheim - TVD Velbert
futbol
18:00Independiente del Valle II - Fuerza Amarilla II
futbol
18:00Achaiki FC - Diagoras Vrachneikon
futbol
18:00Kifisias FC - Ano Mera
futbol
18:00ACS Unu Gloria - CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
futbol
18:00Becej - Radnicki Zrenjanin
futbol
18:00Kozara BVS - Zeleznicar Pancevo
futbol
18:00FK Omladinac Novi Banovci - Bratstvo Prigrevica
futbol
18:00Vrsac - Radnicki Sombor
futbol
18:00Hajduk Kula - Bachka 1901
futbol
18:00Real Sport Clube de Queluz - Grupo Sportivo de Loures
futbol
18:00FK Dinamo Pančevo - 1 Maj Ruma
futbol
18:00CA Osasuna - SD Eibar
futbol
18:00PFC Botev Plovdiv - FC Vitosha Bistritsa
futbol
18:00SK Rapid Wien - LASK Linz
futbol
18:00Wolfsberger AC - Rheindorf Altach
futbol
18:00SV Mattersburg - SKN St. Pölten
futbol
18:001. FK Příbram - Jablonec
futbol
18:00FC Fastav Zlín - MFK Karviná
futbol
18:001. SK Prostějov - FK Fotbal Třinec
futbol
18:00KS Wasilkow - Broń Radom
futbol
18:00MLKS Znicz Biala Piska - MMKS Concordia Elblag
futbol
18:00Huragan Morag - Ursus Warszawa
futbol
18:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - KSP Polonia Warszawa
futbol
18:00Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
futbol
18:00Miedz Legnica II - Stal Brzeg
futbol
18:00Ślęza Wrocław - Ruch Chorzow
futbol
18:00Podlasie - KSZO Ostrowiec
futbol
18:00Record Bielsko-Biala - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
18:00TS Gwarek - Ruch Zdzieszowice
futbol
18:00CKS Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
18:00Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg
futbol
18:00LKS Wolczanka Wolka Pelkinska - Hetman Zamość
futbol
18:00GPTS Avia Świdnik - Motor Lublin
futbol
18:00Foto-Higiena - LZS Starowice
futbol
18:00MKS Sokol Sieniawa - Korona Kielce II
futbol
18:00NKP Podhale - Stal Kraśnik
futbol
18:00Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
futbol
18:30Wil 1900 - Kriens
futbol
18:30Stripfing Weiden - ASK Ebreichsdorf
futbol
18:30JS Kairouan - AS Slimane
futbol
18:30JK Narva Trans - FC Flora Tallinn
futbol
18:30ASEC Mimosas - AFAD Djékanou
futbol
18:30Club Africain - Stade Tunisien
futbol
18:30NK Dugopolje - NK Croatia Zmijavc
futbol
18:30HNK Cibalia - NK Dubrava
futbol
18:30Garbarnia Kraków - Lech Poznań II
futbol
18:30Urartu - Gandzasar FC
futbol
18:30Mikkelin Palloilijat - FC Reipas Lahti
futbol
18:30Tataouine - Espérance de Tunis
futbol
18:45Shahin Bushehr - Sepahan Isfahan F.C.
futbol
18:50Al-Fateh SC - Al Shabab Riyadh
futbol
19:00Lamia F.C. - Panathinaikos
futbol
19:00Parma F.C. - Juventus F.C.
futbol
19:00U.S. Salernitana 1919 - Delfino Pescara 1936
futbol
19:00F.C. Krotone - Cosenza Calcio
futbol
19:00FC Krasnodar - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Doxa Katokopias - AC Omonia
futbol
19:00FC Dornbirn 1913 - Kapfenberger SV
futbol
19:00Diósgyőri VTK - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
19:00Várda SE - Újpest
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Zalaegerszegi TE
futbol
19:00Budapest Honvéd - Debreceni VSC
futbol
19:00Paksi SE - MOL Vidi
futbol
19:00Rosenborg BK - Stabæk Fotball
futbol
19:00Kaizer Chiefs F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
19:00NK Domžale - NK Aluminij
futbol
19:00Real Oviedo - CD Lugo
futbol
19:00Racing de Santander - UD Almería
futbol
19:00JKS Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
futbol
19:00KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdanski
futbol
19:00Ironi Sport Hadera F.C. - F.C. Ashdod
futbol
19:00AS Yzeure - AS Saint-Priest
futbol
19:00PD Ergue Gaberic - GSI Pontivy
futbol
19:00FC 08 Villingen - VfB Stuttgart II
futbol
19:00Urduliz - Juventud Deportiva Somorrostro
futbol
19:00Leganés II - ED Moratalaz
futbol
19:00SD Leioa - CD Guijuelo
futbol
19:00Íþróttabandalag Akraness - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
19:00Þór Akureyri - Leiknir Reykjavík
futbol
19:00Ungmennafélag Njarðvíkur - IF Magni Grenivik
futbol
19:00Sollentuna FK U19 - Bele Barkarby U19
futbol
19:00Glengad United - Waterford United F.C.
futbol
19:00HNK Hajduk Split U19 - Inter Zapresic U19
futbol
19:00SV Seekirchen 1945 - Salzburger AK 1914
futbol
19:00FK Liepāja - FK Ventspils
futbol
19:00US Lusitanos Saint-Maur - Reims II
futbol
19:00FC Nantes II - Stade Bordelais
futbol
19:00FK Sarajevo - FK Velež Mostar
futbol
19:00Marinhense U19 - Pombal U19
futbol
19:00Trofense U19 - Moreirense U19
futbol
19:00Varzim S.C. U19 - AD Barroselas U19
futbol
19:00EFC Fréjus Saint-Raphaël - FC Martigues
futbol
19:00Marseille Endoume - Lyonnais II
futbol
19:00Bourges - Montpellier II
futbol
19:00St. Pryve St. Hilaire - Vendée Les Herbiers
futbol
19:00AS Saint-Étienne II - Blois Foof 41
futbol
19:00US Colomiers Football - Trélissac FC
futbol
19:00Universidad de Guadalajara II - Cimarrones de Sonora II
futbol
19:00SC Bastia - Lille OSC II
futbol
19:00Las Palmas III - UD Tenerife Sur Ibarra
futbol
19:00UD Gijón Industrial - Club Deportivo Llanes
futbol
19:00CS Sedan Ardennes - Jeanne d'Arc de Drancy
futbol
19:00Limonest - Montlucon
futbol
19:00Famalicao U19 - F.C. Paços de Ferreira U19
futbol
19:00C.F. Os Belenenses U19 - Tondela U19
futbol
19:00U.D. Leiria U19 - Amora U19
futbol
19:00FC Volyn Lutsk - FC Chornomorets Odesa
futbol
19:00S.C. Braga U19 - Vitoria Guimarães SC U19
futbol
19:00Feirense U19 - Rio Ave F.C. U19
futbol
19:00FC Sacavenense U19 - Associação Académica de Coimbra U19
futbol
19:00Vilafranquense U19 - Alverca U19
futbol
19:00Leixões S.C. U19 - Aves U19
futbol
19:00Black Stars Basel - Club Olympique de Bamako
futbol
19:00Orense Sporting Club - Clan Juvenil
futbol
19:00Berco - Mirandela
futbol
19:00AC Bobigny - Saint-Quentin
futbol
19:00Chamalieres - ASF Andrézieux
futbol
19:00Dorados de Sinaloa II - Club Calor de San Pedro
futbol
19:00CD Tropezón - SD Textil Escudo
futbol
19:00Parma - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:05Al-Faisaly Harmah - Al Feiha
futbol
19:05Club Atlético Temperley - Club Atlético Nueva Chicago
futbol
19:15MKE Ankaragücü - Kayserispor
futbol
19:15Gimnasia y Esgrima La Plata - Defensa y Justicia
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:20Torquay United - Aldershot Town
futbol
19:30FC Schalke 04 - FC Bayern Munich
futbol
19:30Liverpool - Arsenal
futbol
19:30Willem II - FC Emmen
futbol
19:30FC Dynamo Kyiv - Olimpik
futbol
19:30CD Cobresal - Unión La Calera
futbol
19:30Union Titus Pétange - FC Rodange 91
futbol
19:30Tarxien Rainbows F.C. - Mosta F.C.
futbol
19:30Rodéo FC Toulouse - Toulouse FC II
futbol
19:30RC Villalbés - Club Deportivo As Pontes
futbol
19:30UD Santa Marta - CA Bembibre
futbol
19:30Querétaro F.C. U20 - Club León U20
futbol
19:30FC Paradiso - FC Gossau
futbol
19:30Sutjeska - Mladost Lješkopolje
futbol
19:30Mali U20 - Gana U20
futbol
19:30Senegal U20 - Burundi U20
futbol
19:30Gobelins - US Fleury-Mérogis
futbol
19:30Al-Merrikh SC - JS Kabylie
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
19:45CF Rayo Majadahonda - Sporting de Gijón II
futbol
20:00Real Madrid C.F. - Real Valladolid
futbol
20:00NK Slaven Belupo - NK Varaždin
futbol
20:00MFK Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď
futbol
20:00MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava
futbol
20:00FK Pohronie - FK AS Trenčín
futbol
20:00BSC Young Boys - FC Zürich
futbol
20:00Neuchâtel Xamax - FC Basel
futbol
20:00CD Mirandés - Cádiz CF
futbol
20:00Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
futbol
20:00FC Lausanne-Sport - FC Aarau
futbol
20:00FC Schaffhausen - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
20:00Marino de Luanco - Atlético Madrid B
futbol
20:00Villarreal CF II - Levante UD B
futbol
20:00Teuta Durrës - KS Bylis Ballsh
futbol
20:00PFC Montana - Botev Galabovo
futbol
20:00KF Tirana - Luftetari
futbol
20:00FK Sloboda Tuzla - Zvijezda 09
futbol
20:00Mamelodi Sundowns F.C. - Otoho d'Oyo
futbol
20:00FK Poprad - KFC Komarno
futbol
20:00SV Leobendorf - SC Team Wiener Linien
futbol
20:00MFK Skalica - 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
20:00Gudja United F.C. - Hibernians
futbol
20:00Atletico Astorga FC - Cultural y Deportiva Leonesa II
futbol
20:00CD Binissalem - CE Manacor
futbol
20:00FC Jove Español San Vicente - Novelda CF
futbol
20:00CD Constancia - RCD Mallorca II
futbol
20:00Betis MG U20 - Atletico Mineiro U20
futbol
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Catocha
futbol
20:00C.F. Pachuca U20 - Club Atlas U20
futbol
20:00Siquinala - C.S.D. Comunicaciones
futbol
20:00Coyotes de Tlaxcala - Reboceros de La Piedad
futbol
20:00Intercity Alicante - Atlético Saguntino
futbol
20:00Sheriff Tiraspol - FC Sfîntul Gheorghe
futbol
20:00Seraing United - K.S.V. Roeselare
futbol
20:00Virgen de Chijipata - Deportivo Escara
futbol
20:00CD Ferriolense - CF Platges de Calvia
futbol
20:00Crevillente Deportivo - CD Acero
futbol
20:15S.C. Covilhã - Vilafranquense
futbol
20:15F.C. Penafiel - Cova da Piedade
futbol
20:30PFC Levski Sofia - PFC Lokomotiv Plovdiv
futbol
20:30SK Slavia Prague - Bohemians 1905 Prag
futbol
20:30Sektzia Nes Tziona F.C. - Maccabi Tel Aviv F.C.
futbol
20:30Real Sociedad II - Burgos CF
futbol
20:30Barakaldo CF - Unionistas de Salamanca CF
futbol
20:30Ibiza Islas Pitiusas - SD Formentera
futbol
20:30UD Collerense - Santanyi
futbol
20:45Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:45OKS Odra Opole - RKS Radomiak Radom
futbol
20:45AE Prat - Hercules
futbol
20:45FC Dinamo Brest - Energetik-BGU
futbol
20:50Al-Wahda Club Mecca - Ettifaq Dammam
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - SD Amorebieta
futbol
21:00Academie Generation Foot - LPRC Oilers
futbol
21:00Onze Createurs - Bougouni
futbol
21:00FK Metalac Gornji Milanovac - FK Bačka Palanka
futbol
21:00Trayal - FK Zemun
futbol
21:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Borac Banja Luka
futbol
21:00Ottawa Fury FC - Saint Louis FC
futbol
21:00Real Sport Club Capao da Canoa - EC Novo Horizonte
futbol
21:00Artsul F.C. - Campos AA
futbol
21:00Ipojuca AC - Retro FC Brasil
futbol
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - EC Tigres do Brasil
futbol
21:00K.S.K. Heist - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
21:00Nova Cidade - Serra Macaense
futbol
21:00America FutbolClub - Clube Atlético da Barra da Tijuca
futbol
21:00Sao Goncalo E.C - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00EC Pelotas - GE Bage
futbol
21:00Mirassol Futebol Clube - Comercial de Ribeirão Preto
futbol
21:00Clube Atlético Votuporanguense - Clube Atlético Linense
futbol
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Esporte Clube Noroeste
futbol
21:00EC Cruzeiro Porto Alegre - SC 12 Horas
futbol
21:00Club Atlético Villa Teresa - Tacuarembó F.C.
futbol
21:00Albion Montevideo - Deportivo Maldonado
futbol
21:00Sud América - Club Atlético Torque
futbol
21:00Recambios Colon - Villarreal CF III
futbol
21:00UD Maracena - UD Almería B
futbol
21:00CD Tarancon - Club Almagro KF
futbol
21:00Lorca - Estrella Grana El Palmar CF
futbol
21:00Rio Brancо SP - Maua
futbol
21:00Velo Clube U20 - Batatais U20
futbol
21:00Associação Atlética Internacional - Velo Clube SP
futbol
21:00Clube Atlético Juventus - Nacional Sao Paulo
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - EC São Bernardo
futbol
21:00EC Agua Santa - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
21:00São Bernardo Futebol Clube U20 - Associação Atlética Ponte Preta U20
futbol
21:00Rio Claro Futebol Clube - SC Atibaia
futbol
21:00Esporte Clube Taubaté - Associação Portuguesa de Desportos
futbol
21:00Ponte Preta II - Gremio Esportivo Osasco
futbol
21:00Juan Aurich - Club Deportivo Sport Loreto
futbol
21:00Matonense U20 - Taquaritinga SP U20
futbol
21:00Al-Zawra'a SC - Riffa S.C.
futbol
21:00SD Aucas II - Olmedo II
futbol
21:00Étoile du Sahel - Hafia
futbol
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - AD Itaborai
futbol
21:00NK Široki Brijeg - FK Željezničar Sarajevo
futbol
21:00FC Cerrito - Central Español
futbol
21:00Corinthians Paulista II - Desportivo Brasil
futbol
21:00Olaria Atlético Clube - Serrano Petropolis
futbol
21:00Angra dos Reis Esporte Clube - Duque de Caxias Futebol Clube
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:00Aris - OFI Crete